Skocz do zawartości

Problem z el.kierownica i pamięcią


lukasss45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie od niedawna jestem posiadaczem 540i ;)

Mam problem z elektrycznie regulowaną kierownicą i pamięcią od wszystkiego.

Kierownica nie daje znaku życia, da się sprawdzić na krótko czy silniczek działa?

Kolejny problem pamięć. W buni całe wyposażenie się zgadza z vin oprócz foteli ktoś zmienił z welur na skórę, przyciski od pamięci 1,2,3 są normalnie podswietlone natomiast M już nie.. po kliknieciu M też nie miga przycisk. Czy powodem tego mogą być zmienione fotele ? A i dodam jeszcze że jak klikne 1,2 lub 3 lusterka wracają do chyba jakiś standardowych ustawień bo na każdym numerku ustawiają się identycznie i niestety tylko one. Nie wiem jak było wcześniej czy to działało czy nie, samochód mam 2 dni.

Rok prod 11.1999

I odrazu dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W oryginale fotele były z pamięcią? Pewnie nie, ale dla pewności sprawdź w vin, pewnie zostały źle podłączone.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale były fotele z pamięcią. Sprawdzałem po vin i wszystko się zgadza oprócz foteli. Powinny być czarny welur A jest szara skóra. Podmienialem moduł od foteli z pamięcią. I dalej nie działa pamięć fotela. Moduł okazał się z identycznym numerami jak mój.

Nr. Wygląda tak :

1552

3030

BMW

61.31

8 368 933

Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna ważna sprawa ktoś grzebal przy kostce od przycisków pamięci. Nie wiem co się stało z orginalem czy się polamal czy co. Ale teraz wygląda to tak jak pod linkiem. Miałby ktoś może chwilę żeby podesłać mi zdj jak to powinno wyglądać czy są dobrze podlaczone te ciete kable

https://zapodaj.net/1d3312d929d33.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.