Skocz do zawartości

E90 335i pompa wspomagania wymiana zapłacę za pomoc Łódź


rocca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio żona uwaliła mi pompę wspomagania, płyn się wylał cały, układ z aktywnym układem kierowniczym.

Staram się to zdemontować, ale za cholerę nie mogę sobie poradzić.

Niby w miarę prosta sprawa, parę śrub i po kłopocie, ale szarpie się z tym już drugi dzień...

Odkręciłem 3 śruby które trzymają pompę, został mi jeszcze wąż doprowadzający płyn (typu banjo) do którego nie bardzo wiem jak się dobrać... Ciasno tam jak cholera.


Jeśli ktoś z Łodzi lub okolic jest chętny żeby pomóc to chętnie zapłacę sensownie za zrobienie tego gówna bo auto potrzebne a już mnie szlag trafia samemu z tym. Jest garaż ciepły, kanał też jest. Postawię jeszcze flachę za pomoc :D

Chętnie bym to dał wcześniej komuś do roboty, ale wiadomo jakie są terminy do sensownych osób... stąd decyzja o zrobieniu samemu bo z opisów wyglądało normalnie, niestety okazało się, że u mnie jest tam jeszcze parę rzeczy których u większości ludzi robiących opis wymiany nie było a które utrudniają demontaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontowałem już sporo rzeczy, półosie jakieś inne wynalazki, ale jakoś ta robota mnie drażni mocno :D Niby taki duperel a dostęp jest tragiczny. Jeśli ktoś będzie chętny to uczciwie zapłacę każdy będzie zadowolony a jak nie to będę musiał walczyć dalej sam bo i tak już wszystko rozłożone więc nigdzie tym nie pojadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.