Skocz do zawartości

Dynamic Xenon Wykodowanie


stawek9

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest na forum ktoś posiadający informacje o wykodowaniu lamp dynamic xenon ?


Problem polega na tym że fabrycznie w aucie były dynamic xenon, a obecnie są zwykłe lampy xenon i oczywiście świeci denerwujący błąd.


Czy jest możliwość pozbycia się tego błedu czy jedynie kupno lamp dynamic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Inpą tego nie zmieni to jest program głównie do diagnostyki , trzeba NCS EXPERTem usunąć z FA lampy dynamic i dodać zwykły xenon .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli już tu trafiłeś i chcesz coś sam zrobić , kup sobie kabel OBD , programy są w necie i możesz sam działać .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Cześć. E92 2008. Mam podobny problem co ale że u siebie wymieniałem na takie https://tuning-tec.com/bmw_e92e93_0610_angel_eyes_led_black_hid-5382i a miałem dynamic.

Co ciekawe nie ma żadnych błędów ale teraz światła świecą mocno w dół, oświetlając dosłownie jakkes 3 metry drogi przed autem. Byłem na stacji diagnostycznej ale Pan diagnosta nie znalazł żadnej "śrubki do regulacji". Miał ktoś podobnie? Jak ustawić te światła?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cześć. E92 2008. Mam podobny problem co ale że u siebie wymieniałem na takie https://tuning-tec.com/bmw_e92e93_0610_angel_eyes_led_black_hid-5382i a miałem dynamic.

Co ciekawe nie ma żadnych błędów ale teraz światła świecą mocno w dół, oświetlając dosłownie jakkes 3 metry drogi przed autem. Byłem na stacji diagnostycznej ale Pan diagnosta nie znalazł żadnej "śrubki do regulacji". Miał ktoś podobnie? Jak ustawić te światła?

Pozdrawiam

 


Może ktoś kiedyś będzie potrzebował. Lampy posiadają manualna regulację ale śrubki są dość dobrze schowane. Góra/dół jest łatwy dostęp spod maski. Lewo/prawo jest mocno schowana i trzeba zdejmować koło. Co do poziomowania chyba silniczki zostały uszkodzone.


Co do samych lamp w E92 - polecam te! Żadne LED markery z tymi ringami ledowymi nie mają szans!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.