Skocz do zawartości

Zawieszenie gwintowane E36


boombel.lr

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie koledzy bo nie moge sie zdecydowac od dłuższego czsu...

niestety jestem ograniczony finansowo (górna granica to 2500 zł) wiem ze za tą kase nici z profesjonala ale moze coś dla mniej wymagających?? tylko prosze bez wywodów że to nie na nasze drogi itd... jestem zdecydowany i tak nikt mnie nie odwiedzie od tej decyzji :D !!!

moze ktoś jeździ na czymś ciekawym za taka kase? macie jakies linki? jakieś skalepy? najlepiej wielkopolska prosze o adresy...

Co polecacie???

ja myśle np nad tym http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122849456 lub http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=121527943 co o tym myślicie czy to nie klasyczna wy..bka??? :liar:

:modlitwa: PROSZE O POMOC NIE CHCE WTOPIC KASY!!!! :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Po tym co piszesz widze że nie interesuje cie komfort ale to co można najlepszego doświadczyć z jazdy:)!Wiedz bowiem że każdą nierówność będziesz"czół dokładnie".Ja posiadamPSS9 Bilstein i po mimo 9 pozycji twardości nie wiele z komfortem sie zmienia.Ale kto o to dba:)!!!!Auto prowadzi sie znakomicie,przy odpowiednich nastawach wręcz jak gokart!Moja rada jest taka:Jak zawias ma 2 lata gwarancji atest TUV i kosztuje około 2500zł to nie może byc najgorszy(mówie o 1 linku)Zkontaktuj sie ze sprzedającym ,obejrz cacko,zakup, zakładaj i śmigaj!

Powodzenia !!! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wg mnie to troche bez sensu kupowanie "tanich" gwintow .. najtanszy nad ktorym bym sie zastanawial to FK ..a cos co mozna juz naprawde smialo polecic to Bilstein lub H&R - sa ludzie sprowadzajacy do Polski za ok 3500 (Bilsteina, oczywiscie bez regulacji twardosci - czyli PSS14)
kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!nie doradze Ci co konkretnie kupic ale powiem jedno-gwint to

 

super sprawa rok czasu smigam is i :D caly czas.

 

Auto swietnie wyglada i jezdzi jak boild :)

 

Teraz auto zostawilem pod opieke Ojcu, to jemu juz sie tak niepodoba

 

bo mowi ze 'tlucze jak cholera',ale ty pewnie niemasz 55lat... :mrgreen:

 

kup,zakladaj i smigaj.

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!nie doradze Ci co konkretnie kupic ale powiem jedno-gwint to

 

super sprawa rok czasu smigam is i :D caly czas.

 

Auto swietnie wyglada i jezdzi jak boild :)

 

Teraz auto zostawilem pod opieke Ojcu, to jemu juz sie tak niepodoba

 

bo mowi ze 'tlucze jak cholera',ale ty pewnie niemasz 55lat... :mrgreen:

 

kup,zakladaj i smigaj.

 

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio dzieki chlopkaki moj wybór padl jednak na supersport (caly komplet) ponoc jest niezle nio i zachecily mnie 2 lata gwarancji!!! cena 2500 mam nadzieje ze bede zadowolony a nawet jak sie rozsypie to sie odda :norty: ....

jedna pojawil sie maly problem... auto wisi juz 3dzien u mechanika na podnosniku (ja jestem wku a wyobrazcie sobie jego ;) ) ale o co chodzi - sprawa wyglada tak - nowy amortyzator na który naciagnieta jest sprezyna wyglada inaczej niz seryjny wszystko niby pasuje i jak mi powiedzieli przedstawiciele supersport pasowac musi - rzecz w tym ze nie pasuje na górne mocowane - taka jakby podudszka z kawalkiem gumy w srodku!?ten nowy sprzet wydaje sie by jakby za krotki i na tulejce jest za duzy luz :jawdrop: nie mam pojecia co dalej? moze byly jakies rozne rodzaje tych poduszek (chodzi mi o to z trzema malymi srubkami co wchodzi w kielich) wie ktos cos na ten temat ?? jak tak to gdzie to moge wyrwac? help hel help :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.