Skocz do zawartości

E88 Zółta barwa ringów


maniek6600

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie. U mnie ringi świecą na zółto nie na biało jak ksenony.Czy jest możliwośc zastosowania innych żarówek by świeciły na biało?




I drugie pytanie: nie wiem czy coś nagrzebałem w ustawieniach auta ale nie mogę otworzyć bagażnika gdy silnik racuje.Wciśniećie przycisku nad tablicą nic nie daje. Dopiero gdy wyłącze auto i z pilota otworze jest ok...Za nic nie mogę otworzyć z guzika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Albo mikrostyk albo wiązką między budą a klapą, obstawiam drugą opcję.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie. U mnie ringi świecą na zółto nie na biało jak ksenony.Czy jest możliwośc zastosowania innych żarówek by świeciły na biało?




I drugie pytanie: nie wiem czy coś nagrzebałem w ustawieniach auta ale nie mogę otworzyć bagażnika gdy silnik racuje.Wciśniećie przycisku nad tablicą nic nie daje. Dopiero gdy wyłącze auto i z pilota otworze jest ok...Za nic nie mogę otworzyć z guzika....

PLN 12.41 6%OFF | 6000K Car Foglight 20W XTE 4SMD H8/H11 Car Headlight LED Fog Lamp Bulb Brand new

https://s.click.aliexpress.com/e/b3TDiQNb

Ta bardzo ładnie świeci na biało w kolorze xenonu. Jeśli masz LCI to właśnie takie żarówki tam siedzą.

Ja zamówiłem ją i przyszła 1 sztuka bo myślałem że to zestaw. Zamówiłem drugą i czekam aż je założę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zamów lepiej 3 od razu. Rok temu zamówiłem dwie, jedna przyszła biała, a druga lekko żółtawa. I tak jeżdżę od roku, bo mi się nie chciało trzeciej domawiac... :d

Zgłaszaj takie rzeczy jako dispute na Ali, jak nie potrafią wysłać żarówek o identycznej barwie to ich wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.