Skocz do zawartości

Akcja serwisowa aktualizacja Vanos - na co zwrócić uwagę po.


strzempa

Rekomendowane odpowiedzi

W ASO różnie bywa z jakością usług i przy głupiej wymianie oleju potrafią zostawić otwartą klapkę pod silnikiem, stąd pytanie z mojej strony.

Na co zwrócić uwagę po aktualizacji oprogramowania Vanosa? Gdzie patrzeć żeby mieć pewność, że udało się im jakimś cudem nie spaprać roboty?

30i - akcja serwisowa, ponoć ma trwać 4 godziny, więc zakładam że coś będą demontować a nie tylko podpinać komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie oleju w październiku poinformowali mnie że do 30i jest aktualizacja oprogramowania łatająca buga związanego z pojawiającym się komunikatem błędu Vanosa. Nie miałem czasu wtedy, zrobiłem to w zeszły piątek. Moje pytanie wynikało z obawy, że będą grzebać w samym Vanosie, to jest, przy silniku. Okazało się, że to tylko przez usb się do iDrive podpinali, czego poprzednio mi nie byli w stanie przekazać z jakiegoś powodu tylko nastraszyli że Vanos i 5 godzin roboty. Gdyby nie kolejka do serwisu mimo umówionej godziny to aktualizacja poniżej dwóch godzin.

Zakładam że ta aktualizacja jest mało istotna, dlatego nie dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przy wymianie oleju w październiku poinformowali mnie że do 30i jest aktualizacja oprogramowania łatająca buga związanego z pojawiającym się komunikatem błędu Vanosa. Nie miałem czasu wtedy, zrobiłem to w zeszły piątek. Moje pytanie wynikało z obawy, że będą grzebać w samym Vanosie, to jest, przy silniku. Okazało się, że to tylko przez usb się do iDrive podpinali, czego poprzednio mi nie byli w stanie przekazać z jakiegoś powodu tylko nastraszyli że Vanos i 5 godzin roboty. Gdyby nie kolejka do serwisu mimo umówionej godziny to aktualizacja poniżej dwóch godzin.

Zakładam że ta aktualizacja jest mało istotna, dlatego nie dzwonią.

 


Czyli nie będę robił bo mi program standardowy wygrają a mam chipa. Dziękuję za informację

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.