Skocz do zawartości

Projekcja pod drzwi (alternatywa dla oklepane logo BMW)


Qlemens

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem jakiejś alternatywy zamiast nudnego fabrycznego oświetlenia pod drzwi mojej X3. Na allegro roi się od projekcji logo BMW, które uważam za trochę wieśniackie (równie dobrze możnaby wytatuować sobie logo BMW na czole).

Poszperałem trochę na angielskim Ebay i znalazłem coś takiego. Montaż 5min na wszystkie drzwi, bezinwazyjny.

Co sądzicie?


20181113-203027.jpg

20181113-202918.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na pierwszą fotkę i myślę, co to za jakieś krzyżyki :8)

Druga fotka oczywiście rozwija wątpliwości. Wydaje mi się, że dla osoby postronnej nawet na drugiej fotce będą to tylko dziwne krzyżyki. Wiem, że ma się właścicielowi podobać, ale skoro pytasz, to wyrażam swoją opinię. Nie widzę tego w moim iksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podzielam opinię kolegi... postronny obserwator nie za bardzo zrozumie co to za znaczek.


Swoją drogą chciałbym się dowiedzieć jak "bezinwazyjny" jest ten montaż i ile to cacko kosztuje.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezinwazyjny czyli bez żadnych śrubek, klipsów, śrubokrętów. Wyjąć żarówki można paznokciami lub plastikowym dźwigniami. Trzeba to robić przy wyłączonym zapłonie aby uniknąć błędów związanych ze spalonymi żarówkami.

Koszt ok. 130zł za 4szt. plus wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezinwazyjny czyli bez żadnych śrubek, klipsów, śrubokrętów. Wyjąć żarówki można paznokciami lub plastikowym dźwigniami. Trzeba to robić przy wyłączonym zapłonie aby uniknąć błędów związanych ze spalonymi żarówkami.

Koszt ok. 130zł za 4szt. plus wysyłka.

Czyli taka podróba, u mnie wytrzymały ponad rok potem przygasają (powodują błędy w instalacji po podłączeniu do interfejsu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych błędów nie powodują ale, że bubel to niestety może być prawda. Dzisiaj zauważyłem, że cały czas wydają irytujący brzęcący dźwięk. Wcześniej nie słyszałem bo warunki na zewnątrz zagłuszały. Będę chyba odsyłał i żądał zwrotu. Ktoś wie czy jest może inne oświetlenie pod drzwi, pasujące do tego modelu? Na przykład niebieskie albo białe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

7dc89f06382baf4dmed.jpg



Do mnie wczoraj dotarła paczka z projektorami, założyłem na szybko na drzwi kierowcy wygląda dla mnie całkiem nieźle, na razie błędów brak. Co do tylnych drzwi mam bardzo krótki kabel i wydaje mi sie że jak podłącze to będzie do góry nogami , też tak jest u Was ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.