Skocz do zawartości

KIEROWNICA E46/E39/E90 POTRZEBNE BARDZO ŚRUBKI


CHRISDE46

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo Bardzo potrzebne mi śrubki do kierownicy trójramiennej z okrągłą poduszką do wymienionych modeli ale moze i do innych.

Szukałem w serwisie i niestety nie występuje ona jako element zamienny,lub serwisant niepotrafił go zlokalizować.

Moze ktoś z was ma takie śrubki albo chociaz jedną żeby wiedzieć czego szukać będę bardzo zobowiązany za pomoc./śrubkę oczywiście odkupie/

Więc wspomniana śrubka a konkretnie 3 znajduja sie tak jak wspominałem w kierownicy 3-ramiennej,trzymaja one ruchomy element który jest elementem zwarciowym klaksonu.śrubka ma średnice gwintowaną na oko ok 5-6mm nastębnie jest szerszy niegwintowany odcinek i na końcu dość duży płaski łepek na torxa,Śruba jest stalowa lub aluminiowa.

Bardzo prosze o pomoc,w zdobyciu albo zlokalizowaniu numeru katalogowego tego elementu

Pozdrawiam i z góry dziękuje

krzysztof :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zalezy jaka masz kierownice

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=32_0949&hg=32&fg=35

 

el nr 4 cena 0,56 dolara

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL71&mospid=47634&btnr=32_0947&hg=32&fg=35

 

el nr 4 cena ta sama bo to ta sama srubka

 

nr czesci 32341097110

 

podaj nr nadwozia to mozna sprawdzic dokładnie

 

pozdrawiam

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.