Skocz do zawartości

[SWAP] jakie silniki bez wymiany skrzyni i dyfera?


nastyd

Rekomendowane odpowiedzi

A ja 4hp22 miałem przy siedem e23 a to dlatego ,że ona pierwszy kołnierz,też w którym siedzi bambetla,czyli sprzęło od automatu,ma odkręcany i można go wymieniać na inny o innym otworze przychadzącym do silnika!!Te skrzynie pasowały do silników m20,m30 a teraz z wyższego posta widzę że do m40 również,tylko trzeba pewnie odkręcic i przełożyć kołnierz
Było e23 2,8 automat,potem e23 2,8 manual teraz e36(z silniczkiem jak od kosiarki ale spoko bedzie kiedyś większy) BMW na zawsze,--hehe kosiarka do żyda a teraz 2 literki w trumniaku-m52b20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor w górę oczywiście. Skrzynia powinna wytrzymać, ma poniżej 170 tys. km. Może ktoś posiada i chce sprzedać M20B25 w dobrym stanie? :D

Czy przy wymianie z M20B20 na M20B25 trzeba się liczyć z jakimiś dodatkowymi kosztami, czy po prostu wyjmuje się jeden silnik i wkłada drugi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w bardzo dobrym stanie M50B25, kompletny ze wszystkim :nienie: Ale to Cie chyba nie interesuje :cool2:

 

Podaj więcej szczegółów. Ile kosztowałaby podmiana z M20B20 na ten? Czy pasowałby do tej skrzyni?

 

nie bedzie pasowac skrzynia nic nie bedzie pasowac :D

niesluchaj Darexa bo on tylko chce sprzedac silnik i tobie klopotu i kosztow narobic

Wloz M20b25 przekladasz tylko sam silnik i jezdzisz i zamist 129ps masz 170ps w 320iE30 to jest najlepsza i najtansza modyfikacja ktora odczuwalnie zwieksza moc :cool2:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.