Skocz do zawartości

Wymiana zwykłych foteli na elektryczne


treborrobert50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jest to mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość :)

Panowie i Panie moje pytanie brzmi - Co jest potrzebne do wymiany Foteli zwykłych na elektryczne (podgrzewane,fajnie jak by były tez regulowane automatycznie) Zaznaczam iż w moim aucie nie ma opcji podgrzewania.Co w takim razie trzeba zakupić oczywiście poza fotelami :) proszę o szczegółową listę mile widziane będą przykładowe linki do aukcji z wyżej wymienionymi elementami w celu podglądu jak to wygląda.

Proszę tez powiedzieć mi czy taką wymianę da się przeprowadzić samemu w warunkach domowych czy trzeba będzie chodzić po mechanikach (ręce mam na swoim miejscu) jak wygląda sprawa z kodowaniem ? czy fotele są plug and play i ostatnia sprawa czy do bmw F31 z 2013r będą pasowały fotele tez z innych serii np z 2 (F22)?.

Rozumiem ze fotele w f30,f31,f34 na przodzie są takie same ? a co z kanapą tylną ?

Chętnie tez rozpatrzę propozycję zakupu foteli od was - czekam na propozycję.

dziękuje za pomoc


3majcie się :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,


Podłącze się pod temat.

Chciałbym również wymienić starowanie na elektryczne bez wymieniania foteli (bo mam skórę + podgrzewanie więc po co)

Czy właśnie można wymienić samo sterowanie?

co trzeba kupić i jak to zrobić?

A może ktoś by się podjął się takiej wymiany?

BMW X1 E84 2013


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Oprócz samych foteli oraz panelu przedniego z guzikami do podgrzewania foteli Potrzebny będzie jeszcze moduł SM w który steruje pamięcią oraz podgrzewaniem foteli. Oczywiście nie obejdzie się również bez kodowania trzeba zakodować w samochodzie ten moduł aby funkcję działały prawidłowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Udalo sie w koncu komus , przelozyc i zakodowac fotele elektryczne,w sieci naprawde malo jest na ten temat co i jak zrobic. 

Mysle ze pomimoze temat stary ale nie do konca wyjasniony , warto by go do konca pociagnac , bo jest caly czas aktualny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.