Skocz do zawartości

Nie zamyka drzwi od strony kierowcy


barabusgt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z otwieraniem drzwi w BMW X6 E71 35d

mianowicie dziś przy próbie otwarcia auta z pilota okazało się ze nie otwarły się drzwi kierowcy :( właściwie to otwarł centralny poza drzwiami kierowcy i jakby się zaciął, nie szło ani zamykać ani otwierać, podjąłem próbę otwarcia drzwi kluczykiem przez zamek i niestety nie szło ich otworzyć , tak samo ciągnięcie wewnętrznej klamki nie skutkowało, dopiero jednoczesne kręcenie kluczykiem i ciągnięcie klamki wewnątrz odryglowało drzwi :shock: posprawdzałem bezpieczniki i wszystkie są ok, potem nagle wróciła moc w kluczyk i można było zamykać i otwierać drzwi, z tym że drzwi kierowcy tylko otwiera , jak zamkne je z kluczyka to otwiera wszystkie pilotem, ale już z pilota nie zamyka wszystkich drzwi bo kierowcy są otwarte. '


w czym może być problem ? zamek do wymiany bo tu chyba nie ma siłowników centralnego ? z góry dziękuje za pomoc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na 90% zamek do wymiany

miałem podobny problem najpierw drzwi pasażera czasami od środka nie dało się otworzyć klamką (centralny "przytrzymywał") - smarowanie na gwarancji pomagało na 3 miesiące (byłem 3 razy -,-) - po gwarancji już nie chcieli smarować tylko wymiana (w końcu pomogło), po gwarancji (2014 rok czyli samochód 5-cio letni o ile dobrze pamiętam) na parkingu pod sklepem padły drzwi kierowcy reszta się otwierała - zdziwienie ludzi jak wsiadasz do BMW X6 od strony pasażera bezcenne :lol: - również wymiana. Dało się otworzyć z środka przy otwartym centralnym ciągnąc za klamkę i podnosząc "dzyngiel" w drzwiach (3 dni jeżdżenia otwartym samochodem na szczęści na wsi mieszkam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.