Skocz do zawartości

Radio navi problem z menu


Jezollo

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. mam problem z R/T otóż:

kod S 0046 nie można nawiązać połączenia z tel. telefon widzi auto ale nie łączy. wymieniałem aku. ostatnio nie wom czy to ma jakiś wpływ.

dz za odp.

 

Spróbuj może usunąć wszystkie parowania w radiu, a potem sparować telefon ponownie?

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, podepnę pod temat. Mam problem z wyświetlaczem nawigacji, radia a mianowicie do tej pory było wszystko dobrze, po otwarciu wszystko się wyświetlało, któregoś dnia otworzył się normalnie ale włączył po chwili ''po wpadnięciu w delikatny dołek'' tak jakby coś nie łączyło a teraz od kilku dni nie włącza się w ogóle. Co to może być, co zrobić żeby znów zaczął działać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego nie rozwiązałem problemu z wyświetlaczem radia i nawigacją.

Co ciekawe, dodam.. Mając włożoną płytę z mapami (prawdopodobnie w komputerze nawigacji został obrany jakiś cel) słyszę podpowiedzi nawigacji normalnie w głośnikach auta. Natomiast wyświetlacz nie widzi nawigacji. Jeśli komputer wydaje mi polecenia przez głośniki to połączenie z radiem jest ok?


Co do podczepienia się pod temat to mój telefon nie chce się parowac wcale. Po sekundzie restartuje połączenie. A każdy inny telefon reaguje inaczej np połączy się a rozlacza np w trakcie wybierania połączenia, inny działa całkiem, inny wcale auta nie widzi itp. Jeśli jesteś pewny, że to od wstrząsu to sprawdź wtyczki. Z tego co pytałem dowiedziałem się tylko, że od radia do poszczególnych modułów idą same wiązki bez żadnych wtyczek pod wykładziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od kolegi deebee softy które jak twierdzi u niego działają. Spróbowałem..


Sprawa ma się tak że wkładam płytę za pierwszym razem to mk4 przemieli płytę dość szybko i wypluwa. Drugie wsadzenie to już różnie bo czasami długo kręci i wypluwa a czasem chwilę kręci i czytnik jakby przestał się płytą interesować bo przestaje pracować nie wysuwając jej.


Generalnie to mam podejrzenia, że nie ma komunikacji między radiem a czytnikiem.


Czytnik kupiłem na allegro (w napędzie były już mapy) i po pierwszym odpaleniu po polsku lektor prowadził mnie do jakiegoś celu. Nie wiem jakiego bo ani go nie ustawiłem ani go zmienić nie mogłem. Wskazówek na radio nie było, jedynie na ekranie deski rozdzielczej.

Obecnie sprawa ma się tak że jestem po serii prób załadowania nowego softa i nie ma żadnej reakcji poza tym że lektor już nie mówi nic... Jestem w punkcie wyjścia z serią nagranych płyt.


Podsumowując jak wspominałem podejrzewam brak komunikacji między czytnikiem a radiem. Podczas zapłonu odlaczylem i podłączyłem go - zero reakcji. Macie może pojęcie gdzie zerknąć i sprawdzić? Jakieś wtyczki, piny bezpiecznik czy cokolwiek? Jestem bliski zrezygnowania a zależy mi na zrobieniu tego, pozdrawiam. :mad2:


 

Ten co to diagnozował to naprawdę idiota.Światłowód w E83.....jezu....... :mad2: :mad2:

Do wymiany/naprawy masz czytnik........na forum mnóstwo tematów o tym .Ewentualnie przy monitorze jest taśma ,ktora się przerywa i powoduje brak obrazu

Czytnik odpowiada aktualnie za obraz na ekranie.Jego uszkodzenie bedzie sie objawiać dokładnie jak u Ciebie.Problemy z cd ( zmieniarka) to inna rzecz.Pewnie tez do naprawy lub wymiany .

Co do BT masz albo zbyt stary soft i trezba zaktualizować bądź niestety moduł BT w bagażniku do wymiany

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.