Skocz do zawartości

BMW M3 M4 a Mustang 2018


tomasztolala

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Bolek konkretną odpowiedź dzięki powiedz mi Camaro z Stanów czy z Europy ? Ile teraz za nwoke trzeba wyłożyć ? To fakt że Camaro za dużo nie ma u nas i to jest wielki plus no i jeśli chodzi o wygląd jest bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiem go tutaj: https://www.chevrolet.lu/


Da sie wynegocjowac spore znizki. W moim przypadku bylo to 20 proc.

Polecam wersje 2SS z magnetic ride control i dual mode exhaust.

W 2019 wejdzie nowy rok modelowy, rozniacy sie glownie kosmetyka no i 10 a nie 8 biegowym automatem. Bedzie pole do negocjacji dla modeli z 2018 (choc 10 biegowe auto zapowiada sie fajnie).

Manual tez jest dobra opcja - ma fajnie dzialajacy rev-matching. Ja jestem juz za stary na manuale ;-)


Auto ma w standardize 3 lata gwarnacji, za doplata bodajrze 700 eur dochodza 2 lata. Pelna europejska homologacja.


W kwestii spalania, silnik LT1 (przy niskim obciazeniu deaktywuje 4 wewnetrzne cylindry i robi sie 3,1 l) zadowala sie 11,5/100 przy przepisowaj jezdzie autostradowej. Szybka autostrada to jakies 13-14/100. Dzien na torze zamykalem srednia 22/100. Uwazam to za baaardzo przyzwoite wartosci.


W tym samochodzie rzadko slucha sie radia, przy czym dzwiek jest gleboki, masujacy plecy i wciaz bardzo nienachalny - teraz nic ponizej V8 mi sie nie podoba bo buczy albo pierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.