Skocz do zawartości

Naprawa prawego lusterka


grzybek_1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Wydaję mi się, że mam problem z mechanizmem prawego lusterka. Przy cofaniu, lusterko opuszcza się w dół, ale juz nie wraca do poprzedniej pozycji. Wydaję mi sie, ze problem lezy w rozwalonej zebatce mechanizmu, choc nigdy nie rozbieralem tego, tak obstawiam. Wiecie może, gdzie kupić najtaniej taki mechanizm? Może pasuje od jakiegos bmw tanszej serii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa kosztuje 100zl podam zaraz numer konta :).... żarcik :)

Opuszcza się bo tak jest zaprogramowane to normalne i każdy tak ma. Jeśli nie chcesz by przy wstecznym zjeżdżało w dół by pokazać Ci tylne koło i krawężnik wystarczy przełączyć w panelu lusterek i szyb, przełącznik właśnie od lusterek w prawo, jak dobrze pamiętam i wtedy lusterko już nie będzie zjeżdżać.

x3334a545255abac1e52.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa kosztuje 100zl podam zaraz numer konta :).... żarcik :)

Opuszcza się bo tak jest zaprogramowane to normalne i każdy tak ma. Jeśli nie chcesz by przy wstecznym zjeżdżało w dół by pokazać Ci tylne koło i krawężnik wystarczy przełączyć w panelu lusterek i szyb, przełącznik właśnie od lusterek w prawo, jak dobrze pamiętam i wtedy lusterko już nie będzie zjeżdżać.

 


Wiem o tym, że wystarczy przełączyć, żeby lusterko sie nie opuszczało. Chodzi mi o to, że lusterko sie opuszcza przy cofaniu i POWINNO wrócić znowu do góry, a tego nie robi. Prawdopodobnie zebatki sa popekane, stad problem. Nie wiem jedynie z jakiego modelu - TANSZEGO bedzie pasował mechanizm lusterka prawego do mojej bmw x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.