Skocz do zawartości

Jak nagrać DVD z filmików YT?


nivepl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak w temacie, próbowałem nagrać dvd (źródło: filmiki z YT, piosenki dla dzieciaków) ale o ile stacjonarny odtwarzacz DVD bez problemu sobie radzi to DVD w aucie odmówiło posłuszeństwa i nie odtwarza płyty. Co ciekawe płyta jest rozpoznawalna, widać jej tytuł ale już nie chce zacząć z automatu odtwarzać kolejnych plików. Oczywiście filmy pełnometrażowe na dvd odtwarzane są bez żadnych problemów więc to na pewno wina niepoprawnie nagranego dvd.


Auto BMW 7 F01, 2010, audio 677A.


Nie potrzebuję żadnego menu, chcę wrzucić po prostu parę filmików na dvd dla dzieciaków i ewentualnie mieć możliwość losowego odtwarzania.

W jakim sofcie to nagrać i jakich opcji użyć? Z góry dzięki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę uważasz ze próbowałem odtworzyć plik mp4 nagrany jako dane w napędzie dvd auta? (Facepalm)

Pliki są nagrane poprawnie, na płycie są pliki .vob już po przekonwertownaniu. Ale zamiast automatycznie odtwarzać video uruchamia się jakieś menu wyboru którego nie da się obsłużyć. Stad moje pytanie jak nagrać video by ominąć to menu i żeby pliki video po prostu automatycznie startowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opisalłeś dokładnie jak nagrywasz i jakim programem więc niech nie dziwi cię fakt że pytam o tak proste rzeczy. I uwierz że osoby zadające pytania na forum są mniej lub bardziej kumaci w takich sprawach.

Wracając do tematu spróbuj nagrać przy pomocy Freemake. Podobno działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.