Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak wpisac ten kod do radia bp freiburg SQR 39

czytalem gdzies ze cyfry od 1 do 4 to sa po kolei cyfry od kodu.

to ile trzeba je razy naciskac zeby np bylo 0 lub 9

 

co ma sie pojawic na wyswietlaczu? "- - - -" czy iakis napis

bo iiem ze "- - -" oznacza zly kod

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wpisac ten kod do radia bp freiburg SQR 39

czytalem gdzies ze cyfry od 1 do 4 to sa po kolei cyfry od kodu.

to ile trzeba je razy naciskac zeby np bylo 0 lub 9

 

co ma sie pojawic na wyswietlaczu? "- - - -" czy iakis napis

bo iiem ze "- - -" oznacza zly kod

 

Jak Ci sie pojawia "----" to oznacza ze możesz wpisywać kod.

Pierwsza cyfrę wpisujesz naciskając tyle razy przycisk 1 jaka masz pierwsza liczbę kody np 5 to wciskasz 1 piec razy hehe a poza tym to jush gdzies było :search: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam również problem z radiem BMW Business RDS. Czy pomożecie z kodem do tego modelu? I czy niezbędne jest podanie nr seryjnego radia? Pytam, bo wiem że w salonie bmw wystarczy im VIN (WBACS11030FR72309), a radia wolę nie wyjmować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

mam również problem z radiem BMW Business RDS. Czy pomożecie z kodem do tego modelu? I czy niezbędne jest podanie nr seryjnego radia? Pytam, bo wiem że w salonie bmw wystarczy im VIN (WBACS11030FR72309), a radia wolę nie wyjmować.

Pozdrawiam

 

Wiesz w salonie Cie za taką usługę skasują słono a kalkulatory na których oblicza sie kod działają na bazie Numeru Seryjnego :8) a wyjęcie radia to nie taka straszna rzecz hehe jak potrzebujesz pomocy to napisz na pw lub gg to CI pomogę Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o pomoc w rozkodowaniu radia Blaupunkt Bravia BMW BP6262V7088043. Z góry wielkie dzieki!! :D

 

Kod do radyjka to najprawdopodobniej: 4279 lub 0279

 

Witam prosze o pomoc w rozkodowaniu radyjka Blaupunkt BMW BP1830P6511586. Z góry wielkie dzięki!! :D

 

A do tego to: 2618 lub 0618

 

a tak nawiasem to co posiadasz dwie Bejce czy 2 radyjka czy jak ?? Mam nadzieję ze nie Pożyczane heh Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam problem z moim Bavaria C Revers II, ponieważ zawsze po wpisaniu kodu pojawiały mi się kreski czyli, że był błędny kod a teraz są kreski a gdzieś po 30 min. radio się włącza i gra. I wszystko by było super gdyby nie fakt, że po wyłączeniu radia i ponownym włączeniu znów są kreski i ponownie muszę czekać około 30 min. zanim radio będzie działać. A radio chyba mam dobrze podłączone bo po wyłączeniu miga mi dioda. Pomóżcie mi jak możecie. :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.