Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

:cry2: Witam serdecznie wszystkich BMK-owców,Panowie mam kłopot z radiem poprostu po odłączeniu akumulatora nie włacza się już trzeba wpisac kod niestety go nieposiadam a kontakt z porzednim właścicielem jest raczej niemożliwy chyba że listowny Bardzo proszę o pomoc jest to radio vw GAMMA-3 PHILIPS niewiem który numer jest potrzebny do odczytania kodu ale na radiu znalazłem takie *VWZ6Z3N0234698* jest jeszcze taki S9022 215 86712 i jeszcze taki 357 035 186G Bardzo proszę o pomoc bo z kaską się nieprzewala a radio fajnie grało!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam!!!

Mam prośbę!!!

Mojemu teściowi w aucie rozkodowało się radio Blaupunkt! :mad2:

Mam prośbę czy potrafił by ktoś pomóc mi w rozkodowaniu tego radia?

Numery to 7649372316

BP 937215315550

Prod. Fiat 735 289 639

Bardzo byłbym wdzięczny!!!!

THX :D

sprawdź sobie czy w tym numerze gdzie na początku jest BP piąty znak to nie czasem "i" bo jeśli tak to wbij 6971 albo 0971. A jeśli faktycznie to jest jedynka to niewiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wyszperałem radio bavaria C III, niestety po włączeniu wyskakuja mi jakieś kreski. Nie mam kodu do tego radia ale nawet jak bym miał to nie wiem jak wpisać bo nic sie nie dzieje. (naciskałem wszystkie guziki).

Jeśli to możliwe to bardzo proszę o wyliczenie kodu i jakąś instrukcje jak to wpisać.

 

nr seryjny: BP 1830 P6510941

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wyszperałem radio bavaria C III, niestety po włączeniu wyskakuja mi jakieś kreski. Nie mam kodu do tego radia ale nawet jak bym miał to nie wiem jak wpisać bo nic sie nie dzieje. (naciskałem wszystkie guziki).

Jeśli to możliwe to bardzo proszę o wyliczenie kodu i jakąś instrukcje jak to wpisać.

 

nr seryjny: BP 1830 P6510941

 

Z góry dzięki

 

3785 lub 1785, co do radyjka to spróbuj go włożyć do samochody, podłączyć i włączyć na conajmniej godzinę, jeśli radio było zablokowane po trzykrotnie wprowadzonym złym kodzie to powinno zagadać, a jeśli nie to może być jakaś usterka elektroniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie po godz na radiu wyskoczyło CODE.

Niestety żaden z kodów nie zadziałał.

Po wpisaniu kodu i zatwierdzeniu > wyskakują znowu ---- i trzeba czekać godzine.

 

Troche to dziwne, bo po pierwsze to nie powinno pisać code bo to oznacza że koś już trzykrotnie wprowadził zły kod i wtedy trzeba godzinę czekać. Czy cyfry ci się wpisują normalnie, widzisz je na wyświetlaczu?? Z tego co piszesz to wychodzi że po jednorazowym wpisaniu kodu blokuje się i musisz godzinę czekać a tak nie powinno być ponieważ masz trzy próby żeby to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam prośbę!!!

Mojemu teściowi w aucie rozkodowało się radio Blaupunkt! :mad2:

Mam prośbę czy potrafił by ktoś pomóc mi w rozkodowaniu tego radia?

Numery to 7649372316

BP 937215315550

Prod. Fiat 735 289 639

Bardzo byłbym wdzięczny!!!!

THX :D

sprawdź sobie czy w tym numerze gdzie na początku jest BP piąty znak to nie czasem "i" bo jeśli tak to wbij 6971 albo 0971. A jeśli faktycznie to jest jedynka to niewiem :mrgreen:

Niestety te napewno są złe bo mogę wpisywać tylko bez 6, 7,8,9 bo niemam takich cyferek na radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne, bo po pierwsze to nie powinno pisać code bo to oznacza że koś już trzykrotnie wprowadził zły kod i wtedy trzeba godzinę czekać. Czy cyfry ci się wpisują normalnie, widzisz je na wyświetlaczu?? Z tego co piszesz to wychodzi że po jednorazowym wpisaniu kodu blokuje się i musisz godzinę czekać a tak nie powinno być ponieważ masz trzy próby żeby to zrobić

 

Jest tak:

Właczam radio wyskakuja mi kreski

czekam godzine pokazuje się CODE

naciskam po kolei 1,2,3,4 żeby wprowadzić kod i wtedy wyskakuja mi cyferki inormalnie moge je wprowadzic

potem stzrałka > i znowu te zasrane ----.

I tak za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Mam prośbę!!!

Mojemu teściowi w aucie rozkodowało się radio Blaupunkt! :mad2:

Mam prośbę czy potrafił by ktoś pomóc mi w rozkodowaniu tego radia?

Numery to 7649372316

BP 937215315550

Prod. Fiat 735 289 639

Bardzo byłbym wdzięczny!!!!

THX :D

sprawdź sobie czy w tym numerze gdzie na początku jest BP piąty znak to nie czasem "i" bo jeśli tak to wbij 6971 albo 0971. A jeśli faktycznie to jest jedynka to niewiem :mrgreen:

Niestety te napewno są złe bo mogę wpisywać tylko bez 6, 7,8,9 bo niemam takich cyferek na radiu

 

O boże ile można tłumaczyć :mad2: żeby na pierwszej pozycji wpisać cyfrę sześć trzeba guzik z numerem jeden przycisnąć sześć razy!!!!! Bierzesz pod uwagę tylko cztery klawisze na radiu 1,2,3,4 są to odpowiedniki miejsca do wpisania kodu na wyświetlaczu. Więc drugi guzik naciskasz dziewięć razy trzeci siedem razy i czwarty raz, potem zatwierdzasz strzałką w prawo do szukania fali. Prościej nie umiem tego wytłumaczyć. Jak nie rozumisz to wyślij mi wiadomość na priwa z nr telefonu to zadzwonie i wytłumacze.

Nara i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne, bo po pierwsze to nie powinno pisać code bo to oznacza że koś już trzykrotnie wprowadził zły kod i wtedy trzeba godzinę czekać. Czy cyfry ci się wpisują normalnie, widzisz je na wyświetlaczu?? Z tego co piszesz to wychodzi że po jednorazowym wpisaniu kodu blokuje się i musisz godzinę czekać a tak nie powinno być ponieważ masz trzy próby żeby to zrobić

 

Jest tak:

Właczam radio wyskakuja mi kreski

czekam godzine pokazuje się CODE

naciskam po kolei 1,2,3,4 żeby wprowadzić kod i wtedy wyskakuja mi cyferki inormalnie moge je wprowadzic

potem stzrałka > i znowu te zasrane ----.

I tak za każdym razem.

Ale radio ci się blokuje po jednej nieudanej próbie wpisania kodu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale radio ci się blokuje po jednej nieudanej próbie wpisania kodu??

Dokładnie tak.

 

No to masz coś nie tak, bo się powinno zablkować dopiero po trzeciej nieudanej próbie wprowadzenia kodu. A kod powinno się wprowadzać w chwili kiedy na wyswielaczu palą sie kreski ---- bo jak pisze CODE to jest zablokowane i wtedy trzeba czekać godzinę. Może faktycznie masz jakąć usterkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, prosilbym o kod do radia BMW BUSINESS RDS

65.12- 8 374 584

PH7850T1142675

KW 35/96 INDEX 00, z gory dziekuje i pozdrawiam!

 

ale pech, chyba ci nikt nie pomoże bo ja miałem to samo radyjko ze stajenki philipsa i tu mały zonk bo więkrzość z nas ma kalkulatory do blaupunkta :? , u mnie tylko tyle pomogło że jak ktoś zmieniał radyjko to nakleił na nim z tył naklejkę z kodem. Jeśli masz pewność że sprzęcik śmiga od nowości w tej maszynie to napisz do serwisu BMW w Wa-wie, podaj numer win to może będą tak uprzejmi i ci podadzą po paru dniach. Ja do nich pisałem ale wyszło że nie mam orginału.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.