Skocz do zawartości

e34 520 za 6kpln? dla laika


slow.riot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taki problem - mam 6kpln (powiedzmy - 8kpln z ubezpieczeniem) i zajebiscie chcialbym miec e34 520 lub 525 (ale raczej 520).

 

i teraz : czy ogolnie jest szansa ze znajde za te 6 klockow cos czego nie bede musial zaraz naprawiac za 4000. jestem z warszawy wiec pewnie jeszcze jest to utrudnienie, ze bede szukal w okolicach wiec pewnie jest drozej.

 

powiedzcie, od czego zaczac i czy w ogole szukac za te 6k.

 

potem mi powiecie, gdzie toto serwisowac. ;]

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i dzieki za odpowiedz,

generalnie jest tak, ze patrzac z mojej perspektywy *mozna* spokojnie na gratkach i otomoto 'wylykac' 520 sedana za 5-6k.

 

np takiego dziwnie taniego:

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_og=5597412&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&marka=BMW&id_region=8&z_dnia=-1&cena_od=0&cena_do=10000&f_poj_silnika_od=2.00&f_poj_silnika_do=2.50&f_skroty=1000010&inte=on&gaze=on&biur=on&dzial=au&limit=20&ilosc_ogl=20&start=2&nr=25&key_unique=914b2b084b6561f9637fe9b0cfcb3d71

 

a nawet kombi: ale ten jest niewiadomo skad i ma wytarta kierownice :]

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_og=5241898&id_region2=4&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&marka=BMW&id_region=0&z_dnia=-1&f_typ_nadwozia=3&cena_od=0&cena_do=10000&f_poj_silnika_od=2.00&f_poj_silnika_do=2.50&f_skroty=1000010&inte=on&gaze=on&biur=on&nr=17&key_unique=914b2b084b6561f9637fe9b0cfcb3d71

 

za to ten mi sie /bad/ podoba :]

http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_og=5618926&id_region2=2&id_podrubryka=1&id_rubryka=1&marka=BMW&id_region=0&z_dnia=-1&f_typ_nadwozia=3&cena_od=0&cena_do=10000&f_poj_silnika_od=2.00&f_poj_silnika_do=2.50&f_skroty=1000010&inte=on&gaze=on&biur=on&key_unique=914b2b084b6561f9637fe9b0cfcb3d71&dzial=au&start=1&nr=2&key_unique=914b2b084b6561f9637fe9b0cfcb3d71

 

natomiast z waszej perspektywy to pewnie znaczy ze kupie cos w czym wymienie wszystko za wiele :]

juz nawet ostatnio chce wyjac wiecej kabony i kupic kombiaka za 7.5 .... ale pewnie to tez bedzie jakis low level.

 

mam takie chcenie na e34 ze chyba sprzedam watrobe 8). generalnie e30 jest niestety troche za maly.

 

w moim przypadku skladanie z dwoch nie ma sensu, bo owszem, znam sie troche na DIY, ale raczej potrafie zrobic lampke do sypialni z tlumika , niz z dwoch tlumikow samochod. tak samo nie mam kogo wyslac do .de.

 

moze znacie kogos, kto sprzedaje jakeigos swojego ulubienca w mazowieckim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja patrze realnie. Gdybym mial sprzedać swoją starą E34 za 6 to bym wolał zostawić ją na czyimś samochodzie, odebrać kasę z jego OC a reszte puścić na części. Niby robią tak ze złomami a nie dobrze utrzymanymi sztukami ale bym nie sprzedał. Dlatego ma dożywocie u mnie. (czasem mi sie wydaje że sie nią jeździ lepiej niż E39 i sam nie wiem - prawda czy sentyment?).

Co do pierwszego pytania to zapomniałem dodać - szukaj 525 nie 520 !

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOORRY kolego , ale nie wierz w to , że kupisz E34 za 6 k. Ja tez jestem z Warszawy i szukałem niedawno dla siebie takiego modelu, ale ja miałem na niego 9 k. I niestety nic , nic nie znalazłem .Samochody za 8 tyś. nadawały się tylko na szrot.

A co do wyjazdy do Niemiec ...tu tez możesz się zdziwić. Za 1500E to niewiele kupisz - tylko od handlarza. Niemiec jak sprzedaje E-34 w dobrym stanie to sprzedaje ją jeden dzień. Dłużej są tylko parchy w ogłoszeniach. Ja pojechałem do Rajchu i kupiłem w dobrum stanie za 1700E , co prawda stan bardzo dobry, klima ale reszta wyposażenia uboga i rocznik 1990. Ale widziałem i roczniki 1993 za 1500E ale w bardzo nedznym stanie.Lepiej dozbieraj trochę i kup od kogoś z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupisz E34 za 6kzł - TAK! ale... od razu stwierdzisz, że to są auta drogie w utrzymaniu i drogie w częstych naprawach. W takie auto możesz wtopić na prawdę masakryczne pieniądze, a nie sprzedaż go ani złotówki drożej.

Realnie, jak patrzę na rynek, to niewiele jest E34 perełek (jak moja :) ) Jeżeli ktoś ma E34 w stanie rewelacyjnym, to albo ją zajeździ sam albo da komuś w dobre ręce (rodzina, znajomi) albo trzyma w garażu i pucuje :)

Tak na poważnie, to jeżeli chcesz kupić E34 w dobrym stanie to musisz na taką wyłożyć sporo ponad 10kzł... Jeżeli dysponujesz mniejszą kwotą, to faktycznie zastanów się nad E30.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie kupisz tylko musisz poszukac.

Nie raz widzialem ladne E34 (2.5 170 KM) w okolicach 6-7 kPLN i byly to autka, ktorymi mozna bylo naprawde jeszcze pojezdzic :wink:

 

Ubezpieczasz tylko OC, wiec po co Ci na to az 2 kPLN?

Znajdz sobie kogos z pelnymi znizkami, ktora to osobe zrobisz wspolwlascicielem (mozesz darowac nawet 10% i to wystarcza) oraz glownym uzytkownikiem i juz wychodzi Ci niecale 500 PLN.

Jak jest to osoba blisko spokrewniona jestes zwolnieny z podatku od darowiny do jakies tam kwoty...

Masz juz 7 kPLN z hakiem i mozesz spokojnie szukac czego nieglupiego.

 

Taka nawet:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1454022

Tez dosyc ciekawa:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1488435

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.