Skocz do zawartości

e30, co kupic za 3000-4000, szukam, pytam


flash

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie za 4 tysiace masz naprawde super e30 :mrgreen:

my ostatnio zakupilismy E30 z 1990 roku sedana bogota wyposazonego z gazem rok w polsce za 800zl tylko pare rzeczy do zrobienia...

hmm jesli dla zony to polecam automat moja mama ma 316iA i jest w pelni zadowolona a kupila rok temu za 3500zl z oplatami w stanie idealnym :cool2:

takze szukaj tylko na szerokiej lampie :D

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym chcial automata !!! wlasnie ja mam e34 z automatem, co prawda wlasnie teraz stoi w warsztacie bo automat padl. Wlasnie od ceny naprawy mojego automata bedzie zalezalo czy kupie e30 za 4k czy raczej blizej 3k. fakt jest taki ze 1 wrzesnia musze miec 2 auta. wole zeby miala automat bo jak sie nauczy swoim to i moim pojezdzi :-) a i ja jak bede jechal e30 to nie bede machal lewarkiem a juz sie przyzwyczailem do luksusu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jak koledzy polecam AUTOMATA, Sam kupiłem takiego w kwietniu tego roku na waskiej lampie :PP 320I z 84r z gazem wyposarzenie:4Xel szyby ,wspoma,tempomat, c.zamekcheck control, oraz ten najwiekszy komp jaki był montowany , dotychczas zrobiłem tylko 5 tys. ale nic do niej nie dokładałem tylko lałem (przewaznie) gaz bo jak wiadomo bezyna droga :)

2 dni temu dopiero pokupowałem wszysko i powymieniałemtj.rozrzad,swiece,kablewn, filtry ,oleje (w skrzyni równiez) ustawiłem zawory oczywiście na blasze wyszło pare ognisk rdzy i do małych poprawek laierniczych ale pod spodem wygląda super . chciałem tylko dodać ze: nie sugeruj sie rocznkiem i czy to waska czy szeroka lampa, jak bedzie łądan i w dobrym stanie to kupuj :)

 

aha ja za swoja dałem 2600zł :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik i przebieg to dla mnie sprawa najmniej istotna. czytajac posty chyba zdecydowal bym sie na 1.8.szczerze mowiac chcialbym zeby byl automat, wspoma, abs (chyba seryjnie) i najlepiej shadow line. reszta nie ma znaczenia.

jaka jest roznica miedzy 1.8i a 1.8 is?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABS i wspomaganie nie bylo seryjne niestety :(

jak shadown to tylko na szerokiej lampie a jesli chodzi o roznice miedzy IS a i to glownie moca (is ma 136 a i 115ps) no i tym ze is ma juz lancuszek no i wsytepuje tylko w wersji 2 dzwiowej i tylko na szerokiej lampie

no i tym ze silnik jest zupelnie inny lepszy ale dalej ci chyba nei bede musial opowiadac najwazniejsze napisalem

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj jesli chcesz to mogę ci dać nr.telefonu do mojego kumpla ktory ma do sprzedania bmw e30 87r 1,8i w BDB stanie na na alu feldze ! sprowadzona jakis rok temu i powymeniane wszystko co mozliwe ,tj.rozrzad ,swiece,filtry,oleje i tp. jak chcesz moge ci przysłac fotki na mila i nr.telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki jak nabardziej, pisz na [email protected], oblookalem dzis ta e30, ale cos dziwnie przy 2000 stuka, cena tez za wysoka jak dla mnie, biorac pod uwage nie najlepsze wnetrze odpuszczam sobie ten egzemplarz, furka byla ze tak powiem lokalna, z mojego miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada ok, z opisu widze ze nie ma wspomagania, bedzie nim jezdzila moja zona, wiec musiala by jesc pozadne sniadanie ;-) faktycznie wyglada na zadbane auto. reszta pasuje.`

 

generalnie auto ktore kupie powinno miec:

 

1. wspome.

2. 4 drzwi

3. automat

4. shadow line

 

im wiecej z opcji tym lepiej

Edytowane przez flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=122199693

 

niedawno sie pokazalo...

ma dach splowialy ale jest wspomaganie i automat i welurowa tapicerak a nie ta zwykla ktora sie wypala na sloncu i peka i ma pakiet skorzany oraz centralny zamek a co najwazniejsze silnik 1,6 to zona nie bedzie szalal szkoda tylko ze ten dach splowialy no i ze nie ma szyberdachu a tak warto zobaczyc za te pieniadze...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.