Skocz do zawartości

Przebieg EWS + historia bmw - dziwna sprawa


yaro6891

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w moim bmw z 99r. historia przebiegu w 2009r. pokazuje 984tys km. przez pierwsze 4 lata auto zrobilo srednio 19tys km/rok a przez kolejne 6 lat ~910tys co jest wg mnie nawet fizycznie niemozliwe. Na tym historia sie konczy. Obecnie auto ma ~260 tys. Mam do niego ksiazke serwisowa, Abgastesty ze wszystkimi przebiegami od poczatku i wszystko wskazuje na oryginalnosc mojego przebiegu. Odczytalem rowniez lampy , co rowniez sie zgadza z licznikowym przebiegiem. Pytanie tylko skad w historii bmw te magiczne 984tys km. Na roznych forach znalazlem, ze czasami oprogramowanie do odczytu ews pokazuje wlasnie taka wartosc jako default, gdyz nie wszystkie ewsy da sie odczytac , lub oprogramowanie pochodzi zza azjatyckiej granicy. Pytanie teraz jak bmw moze naprawic swoj blad, gdy przebieg zostal niepoprawnie wgrany kilka lat temu. Jakies pomysly ? Kiedys bede chcial to auto sprzedac i napewno znajde sie na forum jako oszust sprzedajacy bmw z magicznym przebiegiem :D A tlumaczenie ludziom , ze bmw popelnilo blad raczej nie bedzie skuteczne. Przeciez ASO sie nie myli , elektronika jest idealna i bazy danych tez......


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.