Skocz do zawartości

Iphone - ios 11 brak listy połączeń.


Wojcieszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś z Was również ma ten problem, że w samochodzie na iPhonie z iOS 11 nie widzi listy połączeń (wybrane numery)?

Na ios 10 wszystko śmiga ok, a w 11 pokazują się tylko połączenia odebrane po połączeniu z samochodem, a nie synchronizuje się już cała lista z telefonu... To jest dramat...


Posiadam F30 2012r.


Z góry dzięki za odpowiedź i jak coś za pomoc w rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowane, nic nie pomaga... Pytanie czy ktoś posiada samochód z tego rocznika (później chyba był nowy wyświetlacz a wtedy jest chyba trochę zmian i może być inne oprogramowanie) i mógłby po prostu napisać czy nie u niego jest ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam u siebie w E60 2008 navi cic plus combox telematic z 2013 ipone7 IOs 11 i mam wszystkie kontakty (dzwoniący z zdjęciem na ekranie) jedyne co nie mam SMS i e-maili - pracuje nad tym .

W iphone masz wszystko odfajkowane ?

Pokaż powiadomienia

Synchronizuj kontakty

Ulubione numery

Ostatnie numery

Wszystkie kontakty ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zaznaczone. Zdjęcie osoby również mam, tak samo jak wszystkie kontakty. Nie mam tylko i wyłącznie listy połączeń ( w BMW nazwane - połączenia odebrane)


Natomiast jeżeli jestem w samochodzie i dostanę SMS lub połączenie to obie rzeczy są widoczne. Czyli samochód nie pobiera wcześniejszych smsow i połączeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tj. Troszkę zartowałem (pracowałem na pomocy technicznej kiedyś)


Zapewne ktoś to zgłosi na pomoc techniczną Apple i naprawią w kolejnej wersji softu. O ile to nie jest jakis problem wyłacznie z Twoim telefonem.

Możesz sam też zgłośić do pomocy technicznej Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.