Skocz do zawartości

E87 przedlift montaż CIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie mam e87 przedlift z 2006r. Chciałbym zamontować Poliftowy CIC. Moje autko posiada małe radio Professional z systemem logic 7 i w zwiazku z tym pojawia się pytanie czy ekran ma takie same mocowania jak schowek na rękawiczki ? Jakich części potrzebuję poza Jednostką ekranem i idrive głównie chodzi mi o numery wiązek tak żeby zrobić jak w oryginale, i ewentualnie czy może ktoś poratować schematami połączeniowymi. Jestem nowy w BMW, wcześniej miałem styczność z doposażeniem audi i mercedesa, stąd moje podejrzewam że banalne pytania. Pozdrawiam serdecznie i życzę wesołych świąt ! :)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Nie jest takie hop siup. Ogólnie nic nie pasuje. Nawet z montażem jednostki jest problem, bo deska rozdzielcza jest inna i trzeba rzeźbe robić, albo całą deske kupić pod CIC. Tu masz linka jak koleś zmieniał w E81 navi Business na CIC. Koleś tu stosował emulator CIC, ale z tego co wiem możesz sobie wygenerować kody FSC za darmo do CIC i emulator już nie będzie potrzebny. Przeczytaj cały ten temat to coś będziesz wiedział o montażu.

http://www.babybmw.net/forum/viewtopic.php?t=49417

Co do kabli to chyba najlepiej kupić komplet z okablowaniem, żeby poszło łatwiej.

Co do kodów i kodowania CIC bez emulatora poszukaj tu:

https://cartechnology.co.uk/forumdisplay.php?fid=61

Dokładnie ten temat.

https://cartechnology.co.uk/showthread.php?tid=23198

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Temat odpuszczony ze względu na to że system dość stary, a kolega który zajmuje się doposażaniem policzył koszt części bez deski na około 2500zł.
Opublikowano
  • Autor
Chodziło mi o CCC, aczkolwiek CIC wychodzi nieopłacalne w kosztach bo razem z deską wychodzi okoli 3500zl
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Już lepiej zamiast CIC montować coś nowszego. Kasa i tak olbrzymia. Chociaż CIC będzie najłatwiejszy do wsadzenia, bo wychodził w tym aucie. Dodatkowo nie potrzebny jest emulator, bo można samemu wygenerować kody FSC, żeby dopisać poprawnie nawigacje do auta. Jednak i tak bym sobie to odpuścił,bo te 3500zł może nie wystarczyć. Szkoda kasy.

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.