Skocz do zawartości

Kodowanie keyless Go

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wie ktoś która komenda i w którym module odpowiada za działanie klamek keyless ? Chce to właczyć bo poprzedni właściciel to wykodował
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie dotykaj lepiej - to jest wielki las . Oddaj samochód do specjalisty .
Opublikowano
  • Autor
Według carly wszystkie funkcje właczone a klamki nie działają. mimo ze wymieniłem na inna srwadzoną na innym aucie.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Według carly wszystkie funkcje właczone a klamki nie działają. mimo ze wymieniłem na inna srwadzoną na innym aucie.

Kolego , klamki - to nie jest cały system !

Opublikowano
  • Autor
Według carly wszystkie funkcje właczone a klamki nie działają. mimo ze wymieniłem na inna srwadzoną na innym aucie.

Kolego , klamki - to nie jest cały system !

Możesz coś więcej powiedzieć ? według wcześniejszego właściciela cos wykodowywali bo klamka wariowała.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Z mojej praktyki w Polsce - obserwuję , że niektóre klauny-amatory robią wyłączenie sterownika i usuwanie opcje 322 :duh: :cry2:
Opublikowano
  • Autor
Z mojej praktyki w Polsce - obserwuję , że niektóre klauny-amatory robią wyłączenie sterownika i usuwanie opcje 322 :duh: :cry2:

No dobra ale jak by wykodować opcje 322 to by nic nie działało tak? A u mnie normalnie działa odpalanie bez kluczyka czy tak samo jak stane koło klapy z tyłu a auto jest zamkniete tez otworze ja , tylko na klamki nie reaguje,, kupiułem inna i tez nie działa a gosc mi wysłał film jak u niego działa. juz sam nie wiem jak to rozgryżć

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Z mojej praktyki w Polsce - obserwuję , że niektóre klauny-amatory robią wyłączenie sterownika i usuwanie opcje 322 :duh: :cry2:

No dobra ale jak by wykodować opcje 322 to by nic nie działało tak? A u mnie normalnie działa odpalanie bez kluczyka czy tak samo jak stane koło klapy z tyłu a auto jest zamkniete tez otworze ja , tylko na klamki nie reaguje,, kupiułem inna i tez nie działa a gosc mi wysłał film jak u niego działa. juz sam nie wiem jak to rozgryżć

Wtedy wydaje mi się, że lepiej jednak zapłacić pieniędzy i uzyskać sprawny samochód.

Bez diagnostyki rozmowa o niczym.

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ,ja lubie dochodzić pewnych rzeczy sam, zresztą gdybym wiedział że pojade i powie tyle i tyle i ze zrobi to co innego, a tak to dziekuje , zawieść auto poszpera a na koniec powie ze winna klamka , to co sam mogę sprawdzić



 

Z mojej praktyki w Polsce - obserwuję , że niektóre klauny-amatory robią wyłączenie sterownika i usuwanie opcje 322 :duh: :cry2:

No dobra ale jak by wykodować opcje 322 to by nic nie działało tak? A u mnie normalnie działa odpalanie bez kluczyka czy tak samo jak stane koło klapy z tyłu a auto jest zamkniete tez otworze ja , tylko na klamki nie reaguje,, kupiułem inna i tez nie działa a gosc mi wysłał film jak u niego działa. juz sam nie wiem jak to rozgryżć

Wtedy wydaje mi się, że lepiej jednak zapłacić pieniędzy i uzyskać sprawny samochód.

Bez diagnostyki rozmowa o niczym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.