Skocz do zawartości

Mrozy a usterka oswietlenia pomocy...


Michal21st

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chcialbym prosic was o delikatna pomoc.

A wiec z racji tego iz pracuje jako kierowca i nie ma mnie caly tydzien moje auto stalo pod chmurka przez ostatni tydzien po powrocie z trasy spakowalem sie siadlem i jade do domu po wlozeniu kluczyka wyskoczyl mi blad oswietlenia (przeciwmgielne tylne i jakas postojowka) do tego przy wlanczaniu kierunkowskazu znacznie szybciej mrygaja tak jakby byla jedna spalona. Wysiadlem z auta aby sprawdzic oswietlenie i co mnie zaskoczylo wszystko swieci jak powinno wszystkie kierubkowskazy jak i swiatla sa sprawne.

Podczas wlanczania awaryjnych mrygaja w normalnym tepie tylko kierunkowskazy znacznie szybciej lewy jak i prawy.

Czy tkmogla byc przyczyna mrozu? I jak to dalej ugrysc czy jechac o pomoc do elektryka? Czy samo powinno sie to poprawic? Prosze o jakies pomysly... BMW E90 318d 2.0 2007r

 

Dziekuje z gory za pomoc zycze wszystkim tylu powrotow do domu ilu wyjazdiw i duzo duzo zdrowia bo ono najwazniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie ostatnio pobobna sytuację. Auto stalo na dworze przy - 17. Wsiadam rano odpalam i bach kontrolka oświetlenia... Wysiadam sprawdzam co się spaliło i ku mojemu zdziwieniu wszystko świeci. Przyjechałem z 10 km auto się nagrzalo zgasilem, odpaliłem i kontrolka znikła :) wszystko jest w porządku póki co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sobote w nocy wracalem jakies 50km mam do domu z bazy... do dzis narazie blad wyskakuje.

 

Ale dziekuje za odpowiedz w takim razie wstrzymam sie zobaczymy co przyniesie nadchodzacy tydzien :)

Teraz bedzie zona jezdzila na tygodniu bo jej auto potrzebne to mzoe sie unormuje to wszystko.

Jeszcze raz dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miewam poniżej -15 C , wyskakuje błąd żarówki , szczególnie z tyłu , ale praktycznie tylko zaraz po starcie na mrozie .

Prawdopodobnie to zaśniedziałe styki przy żarówce na mrozie dają zbyt duży opór elektryczny . Ale świeci . I jak się rozgrzeje to problem znika .

Podobnie bywało w innych autach z czujnikiem oświetlenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.