Skocz do zawartości

G30 niebieski śródziemnomorski


tkwiat

Rekomendowane odpowiedzi

Auto stało pod drzwiami firmy - nigdy nie zamykałem - bo u nas nie kradną :)

Akurat był kolega, który ustawiał mi dodatkową kamerę, stąd taka szybka reakcja. Człowiek był słabo przygotowany do kradzieży takiego auta, ale mógł trochę przewodów i plastików uszkodzić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przygoda mi się przydarzyła w zeszłym tygodniu - trafił się amator cudzej własności (dokładnie mojej :). Na szczęście przekazałem delikwenta policji

https://youtu.be/fcvQ28CPifU

 

Tylko mi się wyświetla ,,Film niedostepny " ?? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Uff, całe szczęście, ze złapaliście gnojka i wszystko odbyło się bez żadnej szkody dla auta i Was.

Niebieskie rękawiczki -łatwe wytłumaczenie pandemia...i na bezczelnego wchodzi do auta.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją e61 też chcieli zawinąć 2 dni po zakupie ale akurat patrol nadjechał i uciekli. Siedzieli już w środku, kluczyk programowali- 4 rano


Auto kupiłem w sobotę a w poniedziałek nad ranem chcieli kroić już wiec ani ubezpieczenia ani nic nie było. Akcja sprzed 2 tygodni

A6 C6 2011r. 3.0 TDI Quattro

BMW E61 2006r. 3.0D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przygoda mi się przydarzyła w zeszłym tygodniu - trafił się amator cudzej własności (dokładnie mojej :). Na szczęście przekazałem delikwenta policji

Masakra, że w naszym spokojnym mieście takie rzeczy się dzieją :shock: Mi we Wrocławiu jak byłem, ukradli wkłady lusterek. Wiedzieli co robią, bo nic nie uszkodzili. Nawet kostki wypieli. Brak monitoringu. W niedziele musiałem szukać używek, żeby wrócić do domu. Dobrze, że u Ciebie nie narobił szkód, ale nie wiem czy bym był taki spokojny w stosunku do tego czegoś, bo człowiekiem go nie nazwę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.