Skocz do zawartości

Wybieram sie po to auto z zamiarem kupna ktos zna wie cos?


Rekomendowane odpowiedzi

W Radomiu sami Kretacze? Juz nie jedno auto kupowalem fakt ze nie z tych okolic a potrafia ludzie bajeczki pisac. I tez nie jedno sprzedawalem i powiem szczerze jezeli auto ma kilkanascie lat i przebieg kilkaset tys kilometrow nie mozna oczekiwac ze bedzie nowe a przyjezdzaja takie marudy by tylko przyjechac. I puzniej na forum opinia no przejezdzalem obok to wjechalem bo nie mam co z czasem zrobic i tak z nudow auto dobre warto kupic. Inny bylem fajne ale i tak nie mam tyle kasy co z tymi ludzmi sie dzieje. Ale najlepsi sa tacy-srednia cena rynkowa kolo 40 tys jada po takiego za 30 tys i pisz ze zostali oszukani bo auto kibel a jakie ma byc skoro wszystko w kolo po 40. O taki moj wywod.
lokaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz Vin do tytułu bo temat poleci do kosza.

Poza tym ktoś tu nie trzyma ciśnienia... :nienie:

A propos Twojego wywodu.... Taki mamy rynek, że nawet jak wystawiasz auto kibel (tak nazwałeś) z cena grubo poniżej rynkowej to myślisz, że wtedy klient ma przyjechać i bez gadania ten kibel kupić bo inaczej Pan handlarzyk będzie urażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi ale chcialem przedstawic troszke sytuacje jaka ma miejsce na naszym rynku. Ja osobiscie lubie dobre zadbane auta za ktore jestem w stanie zaplacic wiecej a nie liczyna igle za 3/4 ceny. Bywa czesto tak ze Panie jak bezwypadkowy jak blotnik czy maska malowana a co jak te elementy pomalowane to wypadkowe auto? Ale nie zaglebiajmy sie w temat.
lokaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.