Skocz do zawartości

Lusterka fotochromatyczne


Tomsonowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

mam w swojej E39 03' lusterka fotochromatyczne wewnętrzne i zewnętrzne, tak też wynika z VIN

 

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

 

Z tego co zauważyłem na lusterku wstecznym, jest wylane, ma widoczny ślad u dołu lustra. Lusterka boczne są OK, stan bardzo dobry.

Sprawdzałem wsteczne świecąc latarką i zasłaniając czujnik na froncie obudowy, żadnej reakcji lusterek.

 

Czy boczne lusterka są uzależnione od tego, czy reaguje lusterko wsteczne?

Macie doświadczenia jak to naprawić albo żeby przynajmniej działały boczne?

 

Wsteczne lusterko mam bez alarmu i teraz nie wiem, czy mogę kupić z alarmem i go ew. dorzucić do komputera auta?

 

Dzięki za pomoc

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Musisz zmienić wewnętrzne , jest uszkodzone i nie steruje bocznymi . Możesz kupić z diodą , ale żeby mieć alarm potrzeba jeszcze syrenę , włącznik w klapie , sensory wnętrza .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko może być wylane ale czujnik powinien działać. Ono steruje bocznymi nie za pomocą jednego ale dwóch czujników światła. Sprawdź działanie gdy zaciemnisz ten od przodu a poświecisz w drugi.

Natomiast ja i tak bym zmienił. Majątku nie kosztuje a będziesz miał nie wylane.

Jak kupisz z diodą od alarmu to nic się nie stanie. Po prostu nie będzie podłączona.

BMW E39 520i - tomtom1994


SPRZEDAM CZĘŚCI E39 <--- klik



http://images.chomikuj.pl/button/tomtom1994.gif <<<----- Folder BMW - hasło BMW


Znajdziesz tam różne przydatne pliki dotyczące BMW, softy, mapy i instrukcje obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.