Skocz do zawartości

Xenon,nie działa autopoziomowanie.


Krzysiek980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś czasu zauważyłem ze nie dziala autopoziom. Po włączeniu świateł xenony ida Góra, dół,góra i ustawiają się do zadanej wysokości,światła świecą daleko tak jak trzeba. Sprawdzałem bezpieczniki (16,41)sa dobre. Dostałem sie do czujników ,po odkreceniu łączników nie ma reakcji na poziomowanie, nie zauważyłem uszkodzonych przewodów. Błędów na kompie tez nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu świateł xenony ida Góra, dół,góra i ustawiają się do zadanej wysokości,światła świecą daleko tak jak trzeba.

 

Skoro działają jak opisałeś powyżej, to znaczy że samopoziomowanie działa. Co Ci nie gra w ich pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,ze jak doładuje bagażnik to nie reagują,to samo tyczy sie przodu.Mysle ,że jakby działały to po ruszeniu czujnika gora dół tez by sie zmieniały a nie ma żadnej reakcji.Wcześniej można bylo zobaczyc ze nawet podczas najazdu na próg zwalniajacy sie bujaly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dziś inny czujnik od kolegi i sprawa wyglada tak,że jak wlacze zapłon,światła jest test(gora,dol),ale jak rusze czujnikiem to chodzą do góry oraz na dół(czujnik z przodu)ale niestety przez jakies 30sekund później nie ma reakcji.Mierzylem napięcie wynosi ono 5 v i spada do 0.03. Na kompie pokazuje tez 5v caly czas, przedni czujnik 100%pozycja a dolny 0%.

Światła nie reagują wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Winny okazał sie czujnik przedni ,kupiłem uzywke która byla na tyle. Jest różnica taka ,ze czujnik z tyłu ma gwint w drugim otworze (są tam dwa otwory obok siebie) da sie przykrecic ,ale wtedy jest minimalnie inny kąt. Poza tym wszystko śmiga jak należy,poziomowanie widać nawet w trakcie przyspieszenia.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.