Skocz do zawartości

Box dachowy -


MarcinG30

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał już okazję jeździć z boxem dachowym w G30? Przy prędkości 110 km/h hałas porównywalny jest z hałasem w kabinie samolotu. 130 - 140 km/h nie da się jechać. Kupiłem belki bazowe Thule wingbar edge 959 po przeczytaniu opini o niskim hałasie. Po założeniu razem z Boxem Thule hałas jest absurdalny. Mam ten box od kilku lat i jeździł w kilku samochodach i nigdzie nie było takiego efektu... :( Macie jakieś doświadczenia w temacie?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z Boxem we Włoszech, belki mam takie same jak Ty, i hałas samych belek jest duży, ale jeśli chodzi już o hałas z boxem to jest tak samo jak w F10 a może nawet ciszej. Jechałem 140-160km/h

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoje, nie jest ciszej z Boxem, oczywiście dużo zależy jakiego masz Boxa, ale dla mnie wielkiej różnicy nie było pomiędzy samymi belkami a z boxem.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Z belkami jest głośniej , z boxem jeszcze bardziej głośno. Z samymi belkami nie jeżdżę , jak demontuje box to belki także. Wyjazd z boxem zdarza się sporadycznie więc uważam że nie ma co rozpaczać nad tym że jest głośniej bo dodatkowa przestrzeń ładunkowa to mimo wszystko duży plus a G30 czy G31 to bardziej ewentualnie rodzinny bolid niż duże rodzinne auto. Do 100 km jest znośnie , przy 140 - 150 km jest głośno ale do przeżycia przez kilka czy kilkanaście godzin.


i5zqhj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.