Skocz do zawartości

Wymiana klimatyzacji z manualnej na automatyczną


dadi73

Rekomendowane odpowiedzi

Przełożyć można ale nie będzie działać tak jak powinno. Nie ustawisz z którego nawiewu ma dmuchać powietrze.

Żeby wszystko było ok trzeba wymienić nagrzewnice.

 

Klimatyzację można włączać i wyłączać ale co z tego jak ustawisz temperaturę 20stopni i nawiew na nogi a będzie na przykład wiało 16stopni i na szybę

http://img850.imageshack.us/img850/7875/mtiu.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam,

Posiadam e90 2005r na zwyklej klimatyzacji (pokretła) i chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc zmiany ze zwyklego panelu klimatyzacji na klimatronica

chodzi mi o to czy jest dużo przerobek czy jest tak jak w e46 ze sie przepielo wtyczki i wszystko dzialalo procz nog

przerabial ktos moze temat?

 

Jezeli post umiescilem w zlym temacie bardzo prosze mnie o mnie o przeniesienie do właściwego Dzieki pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Może ktoś mi pomoże w mojej kwestii, bo nie chcę zakładać nowego tematu. Czy po zmianie panelu klimy z anglika (obojętne, czy auto/ manual), to czy grzanie foteli będzie działało na odwrót? Tzn. załączam ze strony kierowcy, a grzeje u pasażera i odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Cześć i czołem odkopie ten temat zanim założę własny. Przymierzam si3 do zmiany klimy manualnej na auto, mam już mechanika który ogarnie mi temat przekładki samej nagrzewnicy ale mi zostanie do ogarnięcia elektryka. Rozumiem, że muszę dać czujnik nasłonecznienia, jakości powietrza oraz zaparowania szyby. Ktoś mi powie: to się wpina w panel klimatyzacji czy do samej nagrzewnicy? Poza tym trzeba coś jeszcze kodować? Za wszelką pomoc dziękuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.