Skocz do zawartości

El. składane lusterka w E61 - dołożenie?


luk_byd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Kupić lusterka zamontowac ,podłączyć i dokodowac do wyposażenia auta.

Kodowanie izi.

 

Ale czy trzeba jakies wiazki dorabiać?

Fotele mam komforty jeśli ma to jakiś związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj na fachowców na forum,napewno tezeba jakies kable podciagnąć skoro takowych lusterek nie masz do tego jest inny panel sterowania w drzwiach,co do jego potrzeby nie jestem pewien ,być może do sterowania z pilota nie jest potrzebna wymiana,poszukaj e google lub tutah na forum napewno ktoś już robił taką zmiane, albo podjedz do magika od bmw i ci wszystko wyjaśni , lub przeglądnij ETK BMW i tam znajdziesz co ci dokładnie potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeśli masz auto z 2008 roku, to żadnej wiązki do lusterek nie musisz dokładać, musisz tylko dokupić lusterka po 2005.09. Lusterka tego typu mają już własne moduły i są sterowane siecią LIN. Lusterko tego typu ma 3 piny: +,- i LIN. Nie jestem w 100 % pewny co do modułu KBM, który zarządza lusterkami, ale nawet jeśli będzie potrzeba jego wymiany to koszta nie są wielkie, może też wystarczyć samo flashowanie i kodowanie lub samo kodowanie.

 

Pozdrawiam. Emil.

Diagnostyka. Naprawy elektroniki i elektryki. Nawigacje, mapy, język polski. Doposażenia. Specjalizacja seria E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam!

 

Jeśli masz auto z 2008 roku, to żadnej wiązki do lusterek nie musisz dokładać, musisz tylko dokupić lusterka po 2005.09. Lusterka tego typu mają już własne moduły i są sterowane siecią LIN. Lusterko tego typu ma 3 piny: +,- i LIN. Nie jestem w 100 % pewny co do modułu KBM, który zarządza lusterkami, ale nawet jeśli będzie potrzeba jego wymiany to koszta nie są wielkie, może też wystarczyć samo flashowanie i kodowanie lub samo kodowanie.

 

Pozdrawiam. Emil.

 

Dzieki, lusterka tez mam z 2008 roku.

 

Czyli zamiana 1:1

 

Tylko musze sprawdzić czy te składane maja swiatelka na dole bo nie chce się tego pozbywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam , może powiecie mi jeśli mam w mojej e60 lusterko z 4 piny mi które uległo zniszczeniu jednak czy mogę kupić lusterko z 3 pinami ( bo takie mi się trafia)? I pytanie co by nie działało? Ewentualnie czy da się zrobić żeby wszystko było tak jak należy? Czy nie zawracać sobie głowy i szukać lusterka z 4 pinami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.