Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co nie chodzi chyba o to żeby się przerzucać argumentami co komu odpowiada. Ja byłem, zobaczyłem i stwierdziłem że nie chcę podejrzanego auta w którym zaraz po odpaleniu, zapala się chceck, nie działa kilka rzeczy i był wymalowany w 90%. Ok przyznam rację że wrażenia z jazdy pozytywne, ale druga strona medalu jest taka że nie kupuję auta bo mam kaprys i chcę je mieć już, tylko kupuję auto i chcę je mieć w jak najmniej nagannym stanie. Ja uważam podjętą decyzję za słuszną. Prawda jest taka że nawet jeżeli auto było malowane bo lakier był w bardzo złym stanie i musiał interweniować lakiernik to oznacza że ktoś o to auto po prostu nie dbał. Bo moje zdanie jest takie że studia car detailingu potrafią zdziałać cuda bez lakierowania (i nawet bardzo głębokie rysy są korygowane), i nie raz widziałem to na własne oczy. A jeżeli moja opinia pomoże komuś w zakupie tego konkretnego auta i taki stan będzie dla niego akceptowalny to będzie mnie to tylko cieszyło. Ja zrezygnowałem, mam czas żeby szukać, nikt mnie nie goni i nie popędza. :)

 

A jeszcze inna sprawa jest to że sprzedający kłamie, jeżeli to było tylko lakierowanie złego stanu powłoki to po co kłamał? Mógł przecież wyjaśnić taki stan a nie nabrać wody w usta :D

 

Przy okazji życzę wszystkim wesołych i radosnych świąt. :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem, mam czas żeby szukać, nikt mnie nie goni i nie popędza. :)

 

A jeszcze inna sprawa jest to że sprzedający kłamie, jeżeli to było tylko lakierowanie złego stanu powłoki to po co kłamał? Mógł przecież wyjaśnić taki stan a nie nabrać wody w usta :D

 

Przy okazji życzę wszystkim wesołych i radosnych świąt. :-D :-D :-D

 

Brawo za postawę

Ja mam 3.0i z 2004r w manualu a takich jest jeszcze mniej jak automatów

przebieg przy zakupie 194 990km , oryginalny lakier wszędzie już z odpryskami ale oryginalny.

 

Obecnie to pomalowałem podstawę lewego lusterka , cześć relingów oraz tylną klapę wszystko mam udokumentowane na fotach jak i dlaczego

bo nie mam zamiaru kiedyś przy sprzedaży świecić oczami lub być posądzanym o jakieś matactwo.

 

również wesołych i radosnych świąt.

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.