Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

A ja jak widzę, że ze Zwolenia...

 

W tym przypadku - już się zaczyna - auto wyprodukowane w roku 2004...

 

W razie czego - tu masz kilka ciepłych słów o tym komisie:

tu Volvo V40 KOREKTA Fancio-Car - twarzoksiążka -klik-klik-

tu Opel Astra KOREKTA Fancio-Car - bez-wypadkowe_net -klik-klik-

 

I jeszcze rozkodowany VIN: WBAPA91060WA25156

Type PA91

Model X3 3.0i - EUR

Development Code E83

Chassis GEFZG

Steering LL

Doors 5

Engine M54

Displacement 3.00

Power 170

Drivetrain ALLR

Transmission AUT

Color Black Sapphire Metallic - 475

Upholstery Leder Ambiente/schwarz - LGSW

Production Plant GRAZ

Production Date 2004-11-22

Standard Equipment

321 Exterior Parts In Body Color Exterieurumfaenge In Wagenfarbe

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

520 Foglights Nebelscheinwerfer

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

550 On-board Computer Bordcomputer

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

2CB Lt/aly Wheels Star Spoke 113 Lm Raeder Sternspeiche 113

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

346 Chrome-line Exterior Chrome Line Exterieur

386 Roof Rail Dachreling

413 Luggage Compartment Net Gepaeckraumtrennetz

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

459 Seat Adjustm., Electr. W. Memory Sitzverstellung, Elektr.mit Memory

493 Storage Compartment Package Ablagenpaket

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

521 Rain Sensor Regensensor

522 Xenon Light Xenon-licht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

662 Radio Bmw Business Cd Radio Bmw Business Cd

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

8SP Cop Control Cop Steuerung

8SW External Skin Prot. For Transport. Transportschutz Aussenhaut

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

962 Number Plate Holder Front, Deletion Kennzeichentraeger Vorne Entfall

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chcę pojechać i obejrzeć coś takiego, nie napalam się oczywiście ale każda uwaga jest wa wagę złota :D sam przebieg mnie nie przeraża, już zdążyłem się przyzwyczaić że co do przebiegu to po prostu jest, prawda jest taka że to wina ludzi jeżeli chodzi o cofanie licznika, sami chcą kupować auta z przebiegiem 180 tys a nie 340 (tylko przykład) i handlarze to robią dla poprawy samopoczucia kupującego. Sam kiedyś sprzedawałem auto z przebiegiem 380 tyś i nikt go nie chciał mimo że był w nienagannym stanie, kupił znajomy bo wiedział co kupuje, a jakbym zrobił na aucie 1xx tyś to zeszło by od ręki. Chodzi mi bardziej o to żeby nie był składany z kilku, albo jakieś inne dziwne przygody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przebiegu to po prostu jest, prawda jest taka że to wina ludzi jeżeli chodzi o cofanie licznika, sami chcą kupować auta z przebiegiem 180 tys

To oczywiste a następny etap to sprzedawanie Fiata 126 z napisem BMW bo ludzie chcą kupować BMW, w spożywczym kupisz kilo piasku z napisem cukier bo ludzie chcą kupować cukier.

Ps . Czy to Ty sprzedajesz to auto ?

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bardzo pokrętne tłumaczenie handlarzy oszustów :duh:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bym wolał wiedziec że przebieg ma np 300tys a nie 170tys.A to czy składany czy tez nie to w pierwszej kolejności.Chcesz kupic auto ze świadomością ze przebieg moze byc nierealny?Przeciez jak gość skręcił przebieg to raczej mało godny zaufania :nienie: Wejdź sobie na niemieckie strony z ogłoszeniami i zobacz ceny samochodów z przyblizonym przebiegiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nim zrobisz choć jeden metr w jej kierunku sprawdź najpierw uważnie przebieg i historie ewentualnych napraw blacharskich w ASO lub zamów raport na www_bimmer-check_com - żeby się nie okazało, że 300 to miała na końcu gwarancji...

:|

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To ważna sprawa, wiedz, że tu już były kabriolety z małą benzyną cofnięte o 300 tys. km. :|

I to całkiem niedawno...

 

Także tą X3 najpierw sprawdź...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport w porządku, przebieg był i zgadzał się z wpisami z książką serwisową. Ale to tyle dobrych rzeczy o tym aucie :P

Pojechałem przejechałem się autkiem, na dzień dobry zapalił się chceck engine zaraz po odpaleniu, czy spowodowany nie wiem bo już nie wnikałem, auto przyspieszało bardzo fajnie, ogólnie wrażenia z jazdy jak najbardziej pozytywne. Ale niestety auto calutkie malowane, jedyne elementy z oryginalną powłoką to drzwi kierowcy i pasażera po lewej stronie, każdy pozostały element malowany. Powłoka lakiernicza na każdym elemencie od 200 do 380. Maska cała powyżej 320, dach cały powyżej 280, nadkola przednie i tylne od 220 do 300, słupki przednie powyżej 200, progi wewnątrz i słupki ok 100-120. Drzwi z prawej storony od 240 do 340. Drzwi z lewej ok od 120 do 140. Czyli jedyny element na aucie z prawidłową wartością. Reasumując malowany z zewnątrz prawie cały. Co zresztą nie było opisane, telefonicznie też nikt o tym nie informował mimo tego iż pytałem i informowałem człowieka że przyjadę z miernikiem i komputerem.

Pan jak zobaczył miernik w rękach to odszedł i już nic więcej nie powiedział. Wycieczka zakończyła się stratą czasu, ponieważ obejrzałem jeszcze dwa auta w Radomiu, do jednego nawet nie wyjąłem miernika bo było tragicznie poskładane, a drugie wchodziło w tryb awaryjny i nie chciało jechać. Niestety były to auta zobaczone przejazdem więc nie wrzucę linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rozumiem, że czujesz się oszukany skoro sprzedawca powiedział, że jest w oryginale, ale z ciekawości zapytam, dlaczego dyskwalifikujesz 13-letnie auto z pwodu powtórnego lakierowania? Z tego co napisałeś to nie ma na nim szpachli ani śladów napraw blacharskich, wg mnie to lepsza opcja niż dużo rys, które szczególnie widać na ciemnym lakierze. Jak to miałeś komputer a nie sprawdziłeś dlaczego zapalił się check? Oczywiście to Twoja decyzja, ale jestem po prostu ciekawy takiego podejścia do kupna używanych aut.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskwalifikuje ale nie chcę mi się wierzyć zresztą też że był tak bardzo porysowany że trzeba było lakierować całe auto poza jedną parą drzwi. A tak szczerze mówiąc to wolę widzieć co jest do zrobienia i ewentualnie sam zdecydować czy malować. Co do malowania to często porysowanie auto da się spolerować, jest masa studiów detailingu które robią cuda i kosztuje to mniej niż lakierowanie. Druga kwestia to nie mam pojęcia jak było to pomalowane, i czy za chwilę nie okaże się żę będzie trzeba robić z tym porządek. Poza tym skoro ktoś nie jest w stanie w rozmowie telefonicznej przyznać się do takiego stanu auta, a na miejscu tylko powiedział że sam nie wiedział to zaczyna się robić mocno słabe.

Podejście mam takie że nie oczekuje że auto będzie całkowicie bez żadnych skaz bo wiem że ktoś go używał i mogły zdarzyć się jakieś drobne przygody, ale malowanie całego auta praktycznie do okoła daje naprawdę dużo do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ok jasne, ale gorzej jak był lakierowany wcześniej, na to sprzedawca nie ma wpływu, oczywiście powinien o tym poinformować jeżeli pytałeś o to. Powodzenia w poszukiwaniach :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z jazdy ok,wizualnie tez chyba musiał byc ok?Pomijajac lakier,może warto było sie zagłebić w temat.Moze sie okazać ze samochod jest w super stanie technicznym,a jedyny mankament to malowanko.Nie wiadomo jaki ktoś miał powód zeby malowac,ale ludzie rózne zboczenia maja;) Podłaczyc pod komp. posprawdzac co trzeba.Ja bym nie odpuszczał jeszcze:)

Polecisz z miernikiem na inne auto i co z tego ze bedzie miał pierwszy lakier jak np skrzynia na wykonczeniu.Tak jak kolega zauważył,kilkanascie lat ma auto,nie można cudów oczekiwac;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie dyskwalifikuje ale nie chcę mi się wierzyć zresztą też że był tak bardzo porysowany że trzeba było lakierować całe auto poza jedną parą drzwi. A tak szczerze mówiąc to wolę widzieć co jest do zrobienia i ewentualnie sam zdecydować czy malować. Co do malowania to często porysowanie auto da się spolerować, jest masa studiów detailingu które robią cuda i kosztuje to mniej niż lakierowanie. Druga kwestia to nie mam pojęcia jak było to pomalowane, i czy za chwilę nie okaże się żę będzie trzeba robić z tym porządek. Poza tym skoro ktoś nie jest w stanie w rozmowie telefonicznej przyznać się do takiego stanu auta, a na miejscu tylko powiedział że sam nie wiedział to zaczyna się robić mocno słabe.

Podejście mam takie że nie oczekuje że auto będzie całkowicie bez żadnych skaz bo wiem że ktoś go używał i mogły zdarzyć się jakieś drobne przygody, ale malowanie całego auta praktycznie do okoła daje naprawdę dużo do myślenia.

 

TEGO auta nie znam i nie chcę go krzywdzić bądź chwalić.

 

ALE:

Profesjonalne sprawdzenie nadwozia przede wszystkim polega na sprawdzeniu konstrukcji pojazdu - progi, słupki, wzmocnienia, ławy, podłużnice, płyta podłogowa.

Niestety przez żóltodziobów często pomijana.

Zewnętrzność to sprawa wtórna - w szczególności gdy całe nadwozie ma drugą i równo grubą warstwę lakieru.

To nie koniec świata.

Także najważniejsze jest prawidłowe sprawdzenie nadwozia przez blacharza / lakiernika - i mówię o zawodowcu.

 

BTW1.

Sam miałem w dawnych czasach śliczne Audi, które kupiłem w Austrii po deszczu chemicznym - takie żółte kraterki na czerwonym lakierze...

Podczas zakupu miałem nadzieję, że da się spolerować. Niestety polerka u lakiernika tylko uwypukliła problem.

Nie miałem wyjścia i pomalowałem całe auto u najlepszego lakiernika w okolicy (terminy ma półroczne).

Przez kilka lat auto sprawowało się super.

Gdy przyszło do sprzedaży,, to pierwszy kupujący - młody gniewny "znaFca" - przyjechał z miernikiem lakieru i nie dało mu się wytłumaczyć, co było powodem naprawy.

Za żadne skarby nie przyjmował do wiadomości szczerej prawdy. Ba - groził mi sądem i policją, że na pewno zatajam powypadkową przeszłość mojego auta...

Szkoda gadać... :|

 

BTW2.

Mój Brat kilka lat temu przez parę miesięcy (podczas budowy nowego domu) mieszkał w bloku.

Dostał wtedy nowego firmowego Fiata Croma 1.9JTD,

Nieszczęśliwy sąsiad w tygodniowym aucie porysował mu kawałkiem betonu 12 elementów nadwozia.

I żaden detailing na świecie by nie pomógł. Całe auto malowane i już. :|

 

BTW3.

Przeczytaj tu o "bezwypadkowym" X1 na pierwszym lakierze: viewtopic.php?f=44&t=333576 :mad2: :mad2: :mad2:

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nadążyć za logiką działu i się gubię.

Czasami gdy auto jest w miarę ok to szukacie dziury w całym, a innym razem gdy chłopak twierdzi, że nie chce malowanego to wmawiacie, że jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale kolega jasno stwierdził, że chodzi mu o sam fakt lakierowania oraz jego jakość, która może odbić się w przyszłości a nie o ewentualną przeszłość wypadkową, ja to auto odebrałem jako bezwypadkowe po tym co kolega napisał a jedynie albo aż lakierowane w 80%.

 

To odpowiedź na post kolegi miczek.mk.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nadążyć za logiką działu i się gubię.

Czasami gdy auto jest w miarę ok to szukacie dziury w całym, a innym razem gdy chłopak twierdzi, że nie chce malowanego to wmawiacie, że jest ok.

 

Widzę ze nie tylko ja takie wrażenie odnoszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.