Skocz do zawartości

320d radio?


XmatikosX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad jakimś radiem ponieważ moje nie czyta płyt

hm.. i tu pytanie oryginalne czy jakieś inne a nawet i lepsze co polecacie ?

potem bym chciał jakieś nagłośnienie pewnie jakiś wzmacniacz

ale póki co proszę o polecenie radia

cena raczej niema znaczenia ?

ma pięknie i czysto grać

dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz radio cd business? Może zastanów się, żeby zrobić sobie auxa i puszczać muze z mp3 albo z telefonu. Sam zastanawiałem się nad innym radiem bo miałem lekki problem zrobić auxa samemu ale udało się i jestem zadowolony. To radio po prostu ładnie pasuje a nad innym nowszym się zastanawiałem ale nie przekonywało mnie to jakby wyglądało. Ciekawą opcją są radia na androidzie z nawigacją dedykowane do e46 ale to już wydatek z 1000 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic nie będzie grało pięknie i czysto, dopóki:

-nie zmienisz radia,

-nie zrobisz wygłuszenia drzwi

-nie zmienisz głośników (cięcie drzwi i założenie dystansów do blachy)

Jak nie zależy Ci na wyglądzie deski to każde markowe radio 1din zagra lepiej niż każde fabryczne radio BMW, które ponoć jest za słabe nawet na fabryczne, papierowe głośniki. Jak cena nie gra roli, to polecam stację multimedialną na androidzie: mocniejsze końcówki od fabrycznego, a jak będzie mało to jest wyjście na wzmacniacz.

Jestem w trakcie zmiany audio - lewa strona zrobiona w 90%, a prawa dalej fabryczna i jak pobawię się balansem prawa-lewa to słychać, że warto. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci polecam chinczyka z allexpres Radio 2din dedykowane do e46 na androidzie, jakbym miał teraz wybierac zwykle radio czy ten chinol zawsze bym kupil chinola, bardzo ladnie gra, nie muli masz dostęp do wszytkich aplikacji, youtube, google maps, laczysz tel bez BT i masz zestaw glonomowiacy.

 

uzywam je od roku i smiga idealnie.

 

na allegro tez mozesz go kupic cena okolo 1300zl

 

http://allegro.pl/android-6-nawigacja-gps-radio-dvd-bmw-e46-3g-wifi-i6875981709.html

-->BMW E46 320d 196km 432nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.