Skocz do zawartości

BMW e30 oryginał vin WBAAC510301498760


Rekomendowane odpowiedzi

Witam co myślicie o tym Bmw e30 zdjecia zamieściłem na moim fb https://www.facebook.com/radek.radek.9828456 w galerii z tego względu że samochód tyle co przyjechał i sprzedający wysłał mi zdjecia na meila przed wystawieniem go na sprzedasz. Sprzedający mówił mi ze ta e30 w z takim wyposażeniem to jest rzadkość i że w Polsce nie ma drugiej takiej :) Czy ktoś z was może mi rozkodować numer vin WBAAC510301498760 (a czy można rozkodować vin żeby było po polsku jak tak to mogę prosić o linka) żebym mógł się upewnić że ma klimatyzacje, szyby el, wspomaganie itp. ma jeszcze założony oryginalny spojler M-TECHNIK i w takiej konfiguracji wyjechał z salonu. Sprzedający zapewnia że samochód nigdy nie miał wypadku i nigdy nie był malowany, lakier i szyby oryginalne. I jeszcze jedno czy ten spojler da się usunąć i czy nie zostaną jakies slady po jego demontażu. Cena za ten samochód to 18 tys waszym zdaniem warto czy szukać czegoś innego. Auto stoi w Łodzi i wybieram sie na drugi tydzień oglądać a mam ok 400 km wieć czekam na wasze opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAAC510301498760

Kod typu 1351

Typ 316 (EUR)

Typoszereg E E30 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M10

Pojemność skokowa 1.80

Moc 0

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor DELPHIN METALLIC (184)

Tapicerka (0145)

Data prod. 1985-07-02

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S205A FUENF-GANG-GETRIEBE

S270A BREITERE BEREIFUNG Koła z szerokim ogumieniem

S300A ZENTRALVERRIEGELUNG ELEKTRISCH Centralny zamek z autoalarmem

S350A WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM Szkło izolacji cieplnej zielone

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S545A DREHZAHLMESSER,KM/H-TACHO,AN.U Obrotomierz,km/h-Tacho,Zegar analog+EC

S826A EDC EXPORT-ABSTIMMUNG Podwozie w kompozycji eksportowej

S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przyjacielu, to że klima czy spoiler były dokładane to małe miki , tak samo przednie reflektory które były montowane od 09/1987 a tutaj są już obecne w aucie z 1985r. dolna przednia guma pochodzi również od wersji R6, niestety silnik też został wymieniony, w tym roczniku powinien być silnik M10 tak jak w vinie czyli na łańcuszku rozrządu, wsadzony jest M40 na pasku który wychodził od 1988r bo pierwsze egzemplarze e30 z szeroką lampą miały jeszcze silniki M10. O oryginalnym lakierze też zapomnij, prawa strona jest w dwóch odcieniach. 18 tys zł ? Lubię wysokie ceny za ładne auta ale tutaj to drugie absolutnie nie ma miejsca. Uciekaj skoro świt bo potem będzie wstyd :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.