Skocz do zawartości

Zakup e34 vs Swap e36 1.6


Matek_compact

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie wszystkich, borykam się z mega kłopotem mianowicie posiadam bardzo zdrowego kompakta,rdza pojawiała sie na nadkolach oraz obok klapy bagażnika(w tym miejscu poprzedni właściciel nieudolnie zakonserwował element) ale wszystkim bardzo dokładnie się zająłem i w tej chwili autko wygląda naprawde nieźle... Do tego ogólnie nie sprawia żadnych problemów po za spalaniem, jak wiadomo motorek m43 swoje pociągnie a zasoby mocy niewielkie, rozważałem montaż instalacji lpg tutaj ale koszty spore i do tego pozostaje niesmak związany z mocą,no i brakiem dzwięku r6 w którym po paru przejażdżkach się zauroczyłem.Generalnie to bardzo podobają mi się e34 i właśnie do tego autka chciałbym się przesiąść ale tutaj mam do Was pare pytań konkretnie;

-Jak motor M50B20 znosi gaz? (konieczna jest sekwencja czy może być to starsza wersja)

-Czy 2.0 przy tej budzie da rade? Nie jestem osobą która co zakręt wchodzi bokiem, bardziej chce poświecić czas i prace by dopracować autko do fajnego stanu ale kiedy poczuje potrzebe chce poczuć i moc :)

-M20B20 to naprawdę taki zły motor? wiadomo wszystko zależy jak kto dba, ale nigdy nie wiadomo kto autem jeździł wcześniej. Bo z tą wersją silnikową można znaleźć szybciej jakieś z zewnątrz ciekawe e34.

-Na co zwrócić uwagę oczywiście gdybym się zdecydował na przesiadkę?

 

Pozdrawiam i przepraszam,jeżeli źle wybrałem Kategorię w której umieściłem moj temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak gaz to tylko sekwencja - innej opcji nie widać. Zwykłe instalacje to można montować do starego peugeota albo forda a nie do takiego silnika. Jeżeli obecnie miałbym kupować E34 to brałbym wersję 2.5l, bo niestety 2l trochę wolno buja tą budę (moja waży półtorej tony z małym hakiem). Często jeżdżę drogami szybkiego ruchu - jak już to autko się rozpędzi to już jest bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.