Skocz do zawartości

H7 LED w E46 zamiast zwykłych zarówek H7


p1974

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mamy wysyp na allegro "żarówek" H7 LED (4000 lumenów 36 watt jedna) które mozna wstawić w miejsce zwykłych H7.

http://allegro.pl/zestaw-led-cob-h7-72w-8000-lm-zarowki-dzien-noc-i6540387567.html

Z tego co widze nie pisze nic o homologacji.

Testował ktos to ? Pasuje to w ogólne do E46 ? Tzn. czy wystarcza miejsca na zamontowanie.

Macie jakieś doświadczenia z użytkowaniem takich żarówek ? (czy wystarczająco mocno świecą, czy nie oślepiają itp.)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Było ostatnio testowane w "101 napraw" w jakimś Peugeocie starym i świeciło 3 razy mocniej niż zwykła żarówka i nie oslepialo. Ale homologacji w UE póki co nie ma i jazda na nich jest nielegalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn miał takie i niestety jemu nie podpasowaly może i światło mocne ale jazda w nocy w deszczu tragedia to samo we mgle wrócił do jakiegoś Philipsa 150% i jest bardziej zadowolony z nich.

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Polecam tungsramy +120.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz soczewke to polecam hidy 6k z allegro koszt około 200zl za cały zestaw.

Testowałem różne żarówki nawet ledy i najlepiej świecą według mnie te hidy. W nocy pięknie wszystko widać w deszczu na każdej jest gorzej ale te spokojnie dają sobie radę.

Nie mają homologacji ale jak narazie od 6 miesięcy nikt się jeszcze nie przyczepil

 

ps. Mam lampy depo

-->BMW E46 320d 196km 432nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane jeszcze :roll: 6k maja barwę niebieską i tym narażasz się na częste kontrolę policji juz nie ma co wspominać o zatrzymaniu dowodu :cool2:

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No tak mają niebieską barwę i nie raz jechałem obok kontroli i nigdy się nie przyczepili...

Bo im się nie chciało. Kiedyś trafisz na takich, co im się będzie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chory nie chory, są jakieś przepisy i teoretycznie trzeba ich przestrzegać. Aby ksenon był dopuszczony to musi być poziomowanie i spryskiwacz.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.