Skocz do zawartości

09' BMW E82 120D Titansilber Metallic


BabyBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym przedstawić wam moją jedynkę.

Auto zakupiłem nieco ponad rok temu od pierwszego właściciela z Włoch z przebiegiem 225tyś km. Jako samochód pochodzący ze słonecznej Itali nie miał on lekkiego życia m.in.. masa otarć (parkingówek) i zniszczone doszczętnie felgi, dodatkowo sytuacji nie polepszało to, że poprzedni właściciel był nałogowym palaczem (nie tylko papierosów) :lol: Z drugiej strony miałem auto z pewną historią i oryginalnym przebiegiem głównie zrobionym na europejskich autostradach. Na początek odmalowałem auto, przy okazji wleciał przedni i tylny zderzak M-pakietowy, lotka na klapę M-Performance oraz na dachu pojawił się "rekinek" a ohydne felgi zastąpiłem nowymi 17-stkami na oponach Pirelli. Następnie należało zrobić coś z obrzydliwym zapachem papierosów (i nie tylko :mrgreen: ). Cała procedura trwała łącznie 3 dni i obejmowała kompletne pranie tapicerki i czyszczenie każdego elementu wewnętrznego. W grudniu do samochodu wleciała nowa gałka zmiany biegów M-Performance łącznie z mieszkami z alcantary, a w maju zająłem się modyfikacją audio. Brakowało mi prawdziwego bassu tak więc zakupiłem wzmacniacz włącznie z zestawem głośników Hertz DSK-165 (pod fotele) oraz głośniki drzwi ori BMW Hi-Fi, W sierpniu tego roku udało mi się upolować oryginalną dokładkę zderzaka przedniego Hamann oraz M-pakietowe progi.

Na ten moment auto prezentuje się tak

(W niedługim czasie dodam więcej zdjęć)

 

side1.png

front1.png

IMG_7946.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Prezentuje się świetnie! szerokości i bezawaryjności :)

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)


e87 118d: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=210&t=369493

ex e87 116i: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=297577 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.