Skocz do zawartości

gniazdo USB w schowku


ADi33

Rekomendowane odpowiedzi

W moim F31 mam w podłokietniku gniazdo USB i gniazdo AUX oraz drugie gniazdo USB w schowku przed pasażerem. Z AUX nie korzystam. Gniazdo USB w podłokietniku działa w pełni, mogę ładować telefon, mogę słuchać muzyki z pendrive'a. Gniazdo USB w schowki tylko ładuje telefon, ale nie ma żadnej innej komunikacji. Podłączałem pendrive różnej pojemności (które działały w podłokietniku), ale nie widać tego gniazda na iDrive. W serwisie BMW powiedzieli mi, że gniazdo w schowku powinno działać tak samo jak to w podłokietniku. Macie jakąś wiedzę o tym problemie? Jak "uruchomić" gniazdo USB w schowku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć.

W moim F31 2018, żadne USB nie chce ładować telefonu- po podłączeniu, na chwilę pojawia się informacja o ładowaniu baterii i po chwili znika. Ładowania brak.

Mam za to, ładowanie indukcyjne w podłokietniku. Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale czy USB nie powinny ładować i tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te gniazda nie służą do ładowania.

 

W instrukcji jest napisane, że te porty mogą zasilać podłączone (zgodne) urządzenia ale też spotkałem się z opinią jak Twoja. Czyli rozumiem, że trzeba korzystać z zapalniczki, aby ładować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie ładuje telefon.


PS. Może to wina kabla.

 

Jak podłączysz do laptopa, to też teoretycznie ładuje, ale takim prądem, że przy włączonym ekranie, bateria spada, a nie rośnie.

Te gniazda są podłączone do HU i prąd w nich jest znikomy.

Dopiero w nowszych autach (seria G) są gniazda dedykowane do ładowania i są one odpowiednio oznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ładuje telefon.


PS. Może to wina kabla.

 

Jak podłączysz do laptopa, to też teoretycznie ładuje, ale takim prądem, że przy włączonym ekranie, bateria spada, a nie rośnie.

Te gniazda są podłączone do HU i prąd w nich jest znikomy.

Dopiero w nowszych autach (seria G) są gniazda dedykowane do ładowania i są one odpowiednio oznaczone.

 

Hmm, często jeżdżę na nawigacji uruchomionej w telefonie i kabel mam podpięty do USB w podłokietniku. Nie zauważyłem aby telefon się rozładowywał (nawet się powoli doładowuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.