Skocz do zawartości

[E46 320i] Woda zbiera się w środku auta


MiceBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam problem ponieważ zbiera mi się woda podczas deszczu w środku auta (za siedzeniem pasazera). Szukałem trochę w tym temacie i okazuje się, że mam pękniętą matę w drzwiach. Została podklejona na sylikon, niestety to nie przyniosło rezultatu ... Czy muszę teraz kupić nową mate ? Czy można np. w jej miejsce użyć jakiegoś innego materiału który również dobrze się sprawdzi ? Dzięki za wszystkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Można użyć innego, ale ori chyba nie kosztuje majątku.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyraźnie napisał ze ma pęknięta mate, możesz użyć do tego nawet zwykłej foli (klejisz na taśmę dwustronna bądź silikon ) oczywiście najpierw odkleic musisz ta mate piankową. Inna metoda trochę mniej druciarska :D to kupujesz maty butylowe bądź bitumiczne i wyklejasz sobie drzwi i masz spokuj i przy okazji wygluszone drzwi :cool2:

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

To raczej na 100% wina tej maty, była odklejona z dołu a woda wlewa się dokładnie w tym miejscu co na filmiku

 

 

 

Mam jedynie nadzieje ze w moim przypadku w wykladzinie nie ma czegos takiego jak tutaj ...

 

 

 

Co polecacie najlepiej oprocz sylikonu ? Słyszałem, że ponoć dobry jest klej do szyb

 

PS: Maniek, ori kosztuje około 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jednak sporo jak za kawałek pianki.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twoja pianka jest ok to do przyklejania jej możesz użyć sznur butylowy taki jak ori.

Kleju do szyb nie polecam chyba że do poklejenia pianki jak ma dziury a później ta piankę na ten sznur butylowy.

Musisz dobrze usunąć ten stary klej z blachy drzwi naklejasz nowy i tez będzie git.

 

0305-Intra-wysokiej-jakoci-profesjonalny-sznur-butylowy.png

taki sznur butylowy kupisz w sklepie dekarskim bądź z oknami dachowymi (połaciowymi) :cool2:

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.