Skocz do zawartości

Kupno modułu świateł do e46


Johnnyjonjc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Spalił mi się moduł świateł w e46 i postanowiłem go wymienić na inny, więc napisałem gdzieś na forum jaki moduł kupić, doradzili mi kupić moduł świateł z oznaczeniem hw: 3.01 lub większym ( bo takie jest u mnie), więc tak zrobiłem. Okazało się, że moduł działa, aczkolwiek z tyłu świecą mi się cały czas przeciwmgielne, a po kliknięciu przycisku, który odpowiada za wyłączenie tych świateł, włącza mi się część tylnych świateł. Tak jak gdyby ten moduł pomylił sobie światła przeciwmgielne z tylnymi światłami drogowymi, więc postanowiłem, że kupię nowy moduł, aczkolwiek nie wiem jaki, tak, żeby to wszystko działało, jak powinno. Czym się kierować podczas zakupu takowego? Dodam, że moja bmka to sedan z 2002r. model po liftowy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki miałeś dokładnie moduł a jaki założyłeś? Zapewne kwestia kodowania i będzie ok.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie, kodowaniem. Ja się na tym nie znam, nawet nie wiem gdzie takie coś robią u mnie na wsi, a i tak fachowcowi trzeba zapłacić, więc chyba taniej będzie kupić moduł używany :)

Taki moduł miałem poprzednio(ten spalony, który z światłami działał ok):

https://zapodaj.net/32d193c8af7fc.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja też sie nie znałem na kodowaniu, chcialem zeby u mnie byly swiatla drl itp. ale postanowilem ze kupie kabel na allegro za 50 zł, zainstalowalem, troche pogmerałem i poczytałem i ogarnąłem to sam. Mysle ze mógłbyś tak samo zrobic, na Twoje pytanie nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale ja po zmianie modułu miałem problem z nie zapalającymi się swiatłami mgłowymi z przodu. Wszedlem w moduł świateł w inpie i metodą prób i błędów zrobiłem to, także rozwiewając wszelkie wątpliwości nie jest to trudne a w przyszłości można samemu sobie poradzić z większością problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.