Skocz do zawartości

[E46] Wymiana radia z kaseciaka na CD/MP3


Z0RKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem właśnie E46. Pytanie, czy wymiana z Radio BMW Business (C43) kaseta na radio cd/mp3 (http://allegro.pl/radio-bmw-business-cd-z-mp3-bmw-3-e-46-sup-stan-i6944749806.html) wiąże się z samą wymianą jednostki, czy jeszcze coś trzeba robić? Dodam, że obecne radio jest chyba zakodowane, bo w dokumentacji auta znalazłem kartkę z jakimś radio-code. Ktoś wykonywał u siebie taką zamiankę? Proszę o poradę jak to zrobić. Nie znalazłem takiego wątku na forum. Wszystkie wątki dotyczą uruchomienia AUX w kaseciaku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci tylko o zrobienie auxa to jestem chwilę po tym jak w KOŃCU udało mi się to zrobić. Fakt, że mam z cd bussines ale kolega co mi to pomagał robić ma kaseciaka z małą navi i u siebie też ma zrobionego. Udało mu się to uruchomić ale musiał wlutować kabel w płytkę od radia. Taki film jest na yt z instrukcją do tego. Jednak jeżeli nadal chcesz zmieniać radio to może kupisz oryginalne cd bussines i do niego zrobisz sobie auxa. Mi niestety nie zadziałał kabel z allegro... i musiały zostać wlutowane inne kondensatory... zamiast tych które były w kostce wychodzącej z kabla ale w końcu zadziałało. Miałem też myśl, żeby kupić zwykłe radio ale po prostu nie podobały mi się bardzo po założeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.