Skocz do zawartości

INPA vs ISTA Rheingold (napięcie akumulatora)


Black_530d

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie (dzieje się to tylko w moim aucie :8) )

Dlaczego w INPA przy pomiarze napięcia akumulatora w wartościach analogowych (opcja chyba F3 w testach silnika) napięcie spada co jakiś czas z 14V na 1.5V , natomiast po podłączeniu wg mnie lepszego sprzętu jakim jest ISTA Rheingold napięcie jest stałe (13,9~~14,1), bez widocznych spadków do 1,5V ? Tak samo w tzw ukrytym menu w zegarach, brak w nim spadków .

Czyżby INPA była bardziej czuła na taki pomiar ? W którym module INPA szukać przyczyny ? Na chwilę obecną jedyny błąd to MOSTGW E18D, stawiam na jakiś moduł navigacji/czytnik płyt bo nie czyta żadnej CD, ekran działa idealnie, nic nie przerywa itd. Wina przerwanego światłowodu ? Telefonu nie ma, ktoś kiedyś wyjął, z BT nie korzystałem.

W zakładce IBS stan naładowania (rocznego) akumulatora codziennie w granicach 94-98%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, temat do zamknięcia :8)

Byłem u elektryka samochodowego, napięcie na aku i pod maską prawidłowe. Nigdzie nie znaleziono problemu.

Winowajcą jest mój kabel od INPA, lub sama INPA. Podłączyłem INPA z kablem od kolegi i napięcie nie spadało.

Tak to jest kupować chińszczycnę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, mało kto zwraca uwage na jakość kabelka przy kupnie. A malo kto zdaje sobie sprawe ze dobrze wykonany interfejs pod Bmw powinien byc odpowiednio zaprogramowany. Zle wykonany nie tylko nie bedzie mial funkcji aktywnego zaplonu (potrzebne do Dis) ale np w Inpa w live data bedą wychodzily bzdury.
sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.