Skocz do zawartości

swap hamulcow z m3 e90 do 335d e90


szumo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Na wstepie napomnę że przeszukałem trochę forum i nie odnalazłem interesującej mnie odpowiedzi tak więc chciałbym prosić o pomoc w wyjściu z zaistniałej sytuacji.

 

Posiadam e90 335d ( 440km- hybryda ze Zgierza plus cooler Wagner) w którym stwierdziłem duże braki w hamowaniu przez co zakupiłem zaciski i tarcze z m3 e90 :D

 

Niestety ku mojemu zdziwieniu nie pasuje to p&p więc potrzebuje adaptery do zacisków lub piasty zwrotnice z m3...jeśli wczesniej bym poczytał :mad2: to bym nie kupił ale jak juz sa musze brnąć dalej :oops:

 

Stąd moje pytanie i prośba, co teraz lepiej zrobic? :duh: Kupić ,wykonać adaptery, jeśli tak czy ma ktoś jakiś namiar na kogoś kto ma lub robi takowe czy kupowac piasty zwrotnice z m3??

 

Dzięki z góry za pomoc i wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 1: Czy przy zmianie zwrotnicy i piasty od M3 nie siądzie cała geometria auta, nie wiem. Głośno myślę.

Pytanie numer 2: Było nie raz tutaj wałkowane to co zrobiłeś więc nie wiem czemu się w to wpakowałeś, chyba za słaba lektura.

 

Adaptery mógłbym Ci zrobić tak jak założyłem Carbon Ceramic do F07 od M5 F10. Ale. Czasu na mierzenie pomiary toczenie itp to nawet nie da się zliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sportowe tarcze i klocki - tak wszyscy mówią. W rozmiarze 348mm można tanio kupić tarcze DBA T2. Natomiast jak chcesz bardziej modzić to wycofaj się z pomysłu z hamulcami z M3 i weź hamulce z cywilnego F30. Jest wersja ze sporo większą tarczą niż w E90 335 i czterotloczkowym zaciskiem i przód podchodzi do E90 plug and play:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.