Skocz do zawartości

BMW 318I 129KM spadek mocy i błąd silnika


19maniek87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś miesiąc temu kupiłem swoje wymarzone BMW 318i 129KM automat. Wszystko było fajnie wymieniłem filtry, oleje itd. Zauważyłem że samochód ma słabą zbiórkę tak jakby w momencie gdy przycisnę szybko gaz do dechy np przy wyprzedzaniu a samochód trybi po chwili pomyślałem że to jest spowodowane małą ilością koni i poprostu ten tym tak ma bo jak już załapie to ładnie ciągnie. Ale od wczoraj pojawił mi się poważniejszy problem. Odpaliłem samochód i chcąc ruszyć z pod domu tak jakby mi się przymulił i zapaliła się kontrolka check engine. Zgasiłem i zapaliłem samochód wszystko gra. Dziś rano zaczęło się bardziej wesoło raz ruszam z pod domu tak jakby zgasł i oczywiście kontrolka cheack engine, restart wszystko ok. W drodze do pracy na skrzyżowaniu ruszam tak jakby zgasł albo stracił moc na środku i kontrolka check engine. No i ewenement przed samą pracą pod górkę tak jakby na chwilę stracił moc, kontrolka check no i zatrybił dopiero po dociśnięciu pdału gazu. Poprostu tak jakby miał odcięcie przez chwilę.

 

Z góry dziękuje za wszystkie rady i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez odczytania błędów nikt Ci tu nic nie wywróży, te auta mają już w sobie za dużo elektroniki żeby z takiego opisu coś wywnioskować.

 

Jedź do jakiegoś mechanika, niech Ci odczytają błędy, tylko po pierwsze zapisz, lub zrób zdjęcia wszystkich numerów błędów w pamięci, a po drugie niech to zrobią interfejsem do BMW a nie jakimś uniwersalnym bo mogą wyjść nieporozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.