Skocz do zawartości

E87 kodowanie mulifunkcji


roney

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie do znawców tematu odnośnie kodowania.

W aucie (e87 118d po lifcie) dołożyłem multifunkcję. Tzn. wymieniłem tzw. taśma na tą z dwoma kostkami, kierownicę na sportową skórzana z mulifunkcją no i oczywiście nowy airbag. Tempomat był fabrycznie.

Kodowanie robione było ista-p przez doposażenie. Dodał opcję $249 i $255. Wszystko bez problemów i bez błędów. Wszystko dobrze a mulifunkcja nie działa ?! Wykrywa ją w opcjach wyposażenia.

 

Ma ktoś pomysł?

 

Pozdrawiam.

jak suka nie da to pies nie weźmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
multifunkcja powinna działać od razu bez potrzeby kodowania. Wiem bo robiłem u siebie i od razu zadziałało po podłączeniu nowego przełącznika/pająka. Oczywiście masz ori radio BMW? bo jak nie to będziesz potrzebował jeszcze specjalny adapter jak masz nie fabryczne radio żeby multi zadziałała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się wyjaśniło. Taśma była dobra. Kupowałem ten zestaw to jest pająk wraz z taśmą. Teraz dopiero odkryłem, że taśma jest z multifunkcją a pająk bez.

Handlarz złożył sobie "komplet" od dwóch różnych aut. A ja się dziwiłem czemu na pająku numer jest rozmazany.

 

Pozdrawiam.

jak suka nie da to pies nie weźmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się wyjaśniło. Taśma była dobra. Kupowałem ten zestaw to jest pająk wraz z taśmą. Teraz dopiero odkryłem, że taśma jest z multifunkcją a pająk bez.

Handlarz złożył sobie "komplet" od dwóch różnych aut. A ja się dziwiłem czemu na pająku numer jest rozmazany.

 

Pozdrawiam.

 

kurde teraz to już naprawdę nie wiadomo co się kupuje:) ale dobrze że się wyjaśniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.