Skocz do zawartości

ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki


Przemek1979r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Żeby było ciekawiej, aktualizacja ściągnięta po VIN, a auto mi mówi, że wersja nie jest kompatybilna z moi autem. :mad2:

 



Ja mam tak samo nie mogę zrobić aktualizacji ponieważ jest napisane że wersja nie kompatybilna a ściągam po vinie mzoe ktoś zna inny pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał już problem zaniku czytania SMS-ów z iPhona i zna rozwiązanie?

Sam sobie odpowiadam, ponieważ mój fault. Aktualizacja wyłączyła mi ustawienie powiadomień w menu bluetooth, czego nie zauwałyłam i nie sprawdziłem. Wszystko wróciło i działa.

Ja mam tak samo nie mogę zrobić aktualizacji ponieważ jest napisane że wersja nie kompatybilna a ściągam po vinie mzoe ktoś zna inny pomysł ?

Na stronie PL widać, że olali temat od "stuleci". Storna ".com" albo inna "zagraniczna" fałszuje, bo rozpoznaje VIN, a podaje wersję zapewne dla podobnych VIN, ale nie z PL. Tak sadzę, nie znam się na tym, tak to po prostu wygląda. Pozostaje serwis. przecież TAM powinni mieć wszystko dostępne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO to oczy otwierają ze zdziwienia. Poza mapami nie potrafią albo nie rekomendują nic aktualizować...

 


Dokładnie tak jest np u Gazdy jeszcze perfidnie twierdzą że to się samo aktualizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy ktoś miał już problem zaniku czytania SMS-ów z iPhona i zna rozwiązanie?

Sam sobie odpowiadam, ponieważ mój fault. Aktualizacja wyłączyła mi ustawienie powiadomień w menu bluetooth, czego nie zauwałyłam i nie sprawdziłem. Wszystko wróciło i działa.

Ja mam tak samo nie mogę zrobić aktualizacji ponieważ jest napisane że wersja nie kompatybilna a ściągam po vinie mzoe ktoś zna inny pomysł ?

Na stronie PL widać, że olali temat od "stuleci". Storna ".com" albo inna "zagraniczna" fałszuje, bo rozpoznaje VIN, a podaje wersję zapewne dla podobnych VIN, ale nie z PL. Tak sadzę, nie znam się na tym, tak to po prostu wygląda. Pozostaje serwis. przecież TAM powinni mieć wszystko dostępne...

 

Enhanced Bluetooth i tak to wyglada:

Zrzut_ekranu_2018-12-9_o_11.59.22.png?14771911024975846502


Zrzut_ekranu_2018-12-9_o_11.59.03.png?14771911024975846502

KLUBplMINI.jpg?v=1600915213

_______________________________________

WhatsApp (tylko tekst): +4479 8181 3547

email: oemcarmultimedia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.