Skocz do zawartości

Koło dojazdowe do e91 330xd


blachaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Strzelila mi dzisiaj (pękła) opona GOODRIDE chinskie badziewie wiec zanim zaczne odrazu przestzegam przed zakupem tego syfu.

Niestety w moim aucie nie ma lewarka , klucza ani koła, klucz i kolo juz zamowilem lecz niestety mam problem z dojazdowka , jaka mam zakupic minimalny rozmiar u mnie to 17 , teraz na chwile zalozylem dojazdowke z x3 ale ona jest duzo wieksza i zaplaily sie kontrolki dsc 4x4 abs itd , rozmaia opon mam 225/45/17 jaka musze zakupic dojazdowke aby mozna bylo dojechac bez uszkodzenia napedu kilka lub kilkanascie killometrow. Niestety jak wiadomo nie mam miejsca na pelnowymiarowe kolo a wozac w tym mikroskopijnym bagazniku kolo normalnych rozmiarow strace pol bagaznika.

I ewentualnie jakie polecacie opny ze sredniej polki slyszlaem ze raisport 3 sa dobre ale widze ze kilka postow nizej juz ktos na nie nazeka.Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam koło dojazdowe 17 cali z E46, z dysywnsami i śrubami. Mogę sprzedać. Ale może ci się szybko bo zajmuje sporo miejsca. Ja mam co prawda rub flaty więc trochę mniejsze ryzyko, ale może zastanów się nad zestawem naprawczym ze sznurem butylowym. 5 minut roboty i opona jest jak po wizycie u wulkanizatora. No ale jak opona poważnie pęknie, to po ptokach z takim zestawem. Ale pytanie czy porządne opony też mogą pęknąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeżdża gościu z laweta i jeśli jest możliwość to uszczelni ci oponę sznurem butylowym, jak masz opcje jak ja że xdrive+automat to cie holuje do wskazanego przez ciebie warsztatu, wystarczyło by nawet ubezpieczenie opon w axa 20 zł na rok i w przypadku niemożliwości naprawy opony na miejscu holują cie do najbliższego wulkanizatora. Za oponę nikt ci nie zapłaci, musiał byś kupic nowa albo uzywke z tym samym bieznikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.