Skocz do zawartości

Tablet, jaka ramka


Helax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem zainteresowany "instalacją" tabletu nexus 7, jeśli ktoś już montował lub miał z tym styczność.. . Jaką ramkę kupić, słyszałem o ramkach że się różnią i trzeba na nie uważać (najlepiej prosiłbym o linki)

Radio w miejsce zapalniczki to dobry pomysł ?

Prosiłbym o porady od doświadczonych związane z tym tematem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od wymiarów tabletu. Albo kupisz gotową ramkę i dopasujesz albo zrobisz od nowa ramkę z użyciem ramki od radia ori i panelu klimy, przy pomocy włókna szklanego.

 

według mnie obecnie bez sensu rozwiązanie teraz gdy jest pełno gotowych stacji na androidzie. Niczego nie zyskasz montując tablet. Chyba że chodzi tez o troche pracy i zabawy to wtedy warto, lecz jeśli chcesz tylko radio 2din z dotykowym ekranem to za niecałe 1000zł i godzine montażu masz gotowy produkt.

 

http://i1260.photobucket.com/albums/ii578/k3m0t1989/20170305_144552_zpso4vx16hs.jpg

 

http://i1260.photobucket.com/albums/ii578/k3m0t1989/20170302_180936%201_zpsfqmykfaj.jpg

 

podpinasz i działa od razu, do tego sterowanie z kierownicy, wszelkie wyjscia audio i video gotowe, kamere cofania, modem 3g, rejestrator jazdy co chcesz to podpinasz. Masz BT, GPS, WIFI, 2 wejscia na karte microSD, 2 wejscia USB itp.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Popieram K3m0Ta, też mam stację na androidzie i wygląda jak ori a funkcjonalność o wiele lepsza.

http://i65.tinypic.com/2h7oyu0.jpg

Może z tym 1000PLN trochę przesadziłeś ale za 350$ możesz kupić tu: http://www.eonon.com, a że dolar najtańszy od 1,5 roku to wychodzi jakieś 1300PLN i w tym masz do wyboru kamerę cofania lub wideorejestrator. No chyba, że się boisz z zagranicy kupować to dwa razy drożej masz z navipremium.

A tablet to nie ważne jakbyś go wrzeźbił w deskę to będzie wyglądać jak kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy czytać. Na olx jest kolega z olkusza co ma od ręki te stacje, sprowadza i jak paczka mu nie trafi na cło to ma zarobek, jak trafi to wychodzi na zero jeśli sprzeda.

 

można samemu kupić na aliexpress, ja tak kupiłem bez żadnego stresu, wiele rzeczy kupowałem od takich po 30 centów do takich po 300 dolarów i przychodzą wszystkie paczki.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tez kupowałem z zagranicy na oficjalnej stronie eonona, niby idzie z Wlk. Brytanii także nie ma ryzyka, że naliczą cło. Co do supportu jest na b. wysokim poziomie, typu maile z pytaniami czy wszystko ok działa, pomagają jak podłączyć. Miałem też problem z niedziałającymi przyciskami na kierownicy to przysłali mi nowy canbus dekoder. Na forum e46 fanatics jest cały wątek o eononie i jest tam oficjalny ich przedstawiciel, który odpowiada na wszystkie pytania i pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie wygladaja tak samo :P różnią się delikatnie oprogramowaniem czy tam nakładką. Im nowszy android tym lepiej, szukaj żeby było 2gb ramu. Ogólnie całkiem sprawnie to działa. Ja jestem bardzo zadowolony :)

 

możesz spotkać sprzety na androidzie 4, androidzie 5 i androidzie 6. Czasem jeszcze najtańsze są na windowsie ale to już przeżytek troche.

 

aliexpress jeśli chcesz kupić z chin, albo tak jak kolega podpowiada oficjalny importer, ogólnie to wszystko jest to samo prawie :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, dzięki :) lepiej dołożyć i bez żadnych zabaw mieć pewniaka

pozdro :>

 

edit

jeśli moglibyście doradzić jak kupić i na co zwrócić uwagę przy zakupie tego to byłbym bardzo wdzięczny :> (można pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
okej, dzięki :) lepiej dołożyć i bez żadnych zabaw mieć pewniaka

pozdro :>


edit

jeśli moglibyście doradzić jak kupić i na co zwrócić uwagę przy zakupie tego to byłbym bardzo wdzięczny :> (można pw)

 

Będziesz miał pewniaka jeśli wrzucisz do nexusa 7 odpowiedni rom i zrobisz go pod siebie , ewentualnie do tego malina ja niedługo coś takiego będę próbował zbudować. Zobaczymy jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.