Skocz do zawartości

F11 LCi Full LED?


Białowol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dziś znajomy, który miał F11 LCi zaskoczył mnie stwierdzeniem, że można było dokonfigurować reflektory adaptacyjne Full Led. Prawda to? Twierdzi, że ich nie kupił, bo kosztowały około 8000zł. Powiem szczerze, że kupując swoją nie zwróciłem uwagi na taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że to prawda co mówił. Niestety koszt nawet używanej lampy zwala z nóg. Bajer to na pewno fajny, ale ja bym też nie wybierał tego dodatku. Co innego jak się kupuje używane auto, to bierze się co dostanie.

528i-msport-f10-lci-malaysia-26.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-YxyN07NQ2Xw/VA4WNWZCAiI/AAAAAAAAGh4/xfqbKZZVOhY/s1600/BMW%2B530d%2BxDrive%2BLCI%2B6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doposażyłem swoją F10 w Adaptive LED i uważam , że to był bardzo dobry wybór . Świecą fantastycznie , jest jasno jak w dzień , dzięki czemu nie tracąc nic na bezpieczeństwie przemieszczam się nocą szybciej niż większość aut wyposażonych w standardowe oświetlenie .Do tego tak układają wiązkę światła żeby nie oślepiać innych użytkowników drogi . Jeżeli kolejnym autem , co jest bardzo prawdopodobne będzie G30 to Adaptive LED-y będą pierwszą opcją jaką odhaczę przy konfigurowaniu auta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , jak i przedmówcy ja mam w swoim samochodzie te lampy i musze przyznać że są rewelacyjne , przeskok taki sam jak w porównaniu ze zwykłych halogenów na skrętne xenony :wink: . A i wygląd samochodu nieco świeższy , piękne sa w nich te kierunkowskazy ! ! W przeciwieństwie do domykania drzwi w każdym kolejnym samochodzie będę miał adaptacyjne ledy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeskok taki sam jak w porównaniu ze zwykłych halogenów na skrętne xenony

 

Dokladnie to chcialem napisac. Teraz mam bi-xenony skretne a wczesniej H7 i jest przepasc. Jako, ze robie glownie trasy i czesto w nocy jezdze tez bym chetniej wzial taki bajer :). Do tego jeszcze Nigh Vision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie adaptacyjne ksenony i jest to coś wspaniałego :-) Na trasie w nocy uśmiech nie schodzi z gęby, kiedy co chwila światła wycinają sobie prostokąt z wiązki w każdym miejscu, gdzie zauważy jakiś samochód (jadący w tym samym kierunku lub przeciwnym). Wygląda to, jakby "świecił czarnym światłem" w tym miejscu. Oczywiście prostokąt ten dowolnie rozszerza się i przesuwa wraz ze zmiennymi warunkami na drodze. Brat ma siódemkę na wypasie z końca 2016 ze światłami LED (czy nawet laserowe), ale tam już tylko wygasza długie w przypadku wykrycia innych samochodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej koledzy przymierzam sie do zmiany lamp bixenon skretny na adaptiv led.Pisalem do kolegi z forum dziasek ale chyba jest zajety bo moja sprawa jest bez odpowiedzi.Jest jakas firma na forum ktora sie tym zajmuje lub mozecie kogos polecic?Jestem z opolskiego i moge dojechac 300 do 400 km.Lampy mam bez modulow .Mam znizke w Bmw miedzy 20 a 30 procent wiec zastanawiam sie gdzie lepiej kupic?Serwis czy uzywki?Jezeli serwis pomoze mi ktos znalesc numery czesci?I czy da sie ogarnac ta sprawe w 1 dzien?

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dokladnie :) wiadomo ze nic tam w lampie sie nie rusza :)

 

Ale powiedz... co to za dziwny filmik?

Czyli te same lampy zaslaniaja cieniem nadjezdzajace samochody itp itp

Gdy auto posiada kamere kafar 2,

 

I te same lampy jak na filmiku moga miec jedynie asystenta swiatel drogowych ?

 

Chcialbym doposazyc auto w full ledy,

Ale serio juz nic nie kumam po obejrzeniu filmu....

 

Ja mam zwykly xenon nie skretny ale mam kamere kafar 1 ktora czyta znaki drogowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.